Home » Vhledy » 22.9. 2015

 

vhled_22_9

a

Osud v našich Srdcích
22. 9. 2015

Vhled od Kalyani Sofie Sarras:

S úctou čtu slova viz níže obou žen Leny Lvovské i Petry Nel.

Je tak radostné propojovat moudrost “bližních” Bytostí, místo hledání rozdílů a nesouladu. Mám ráda sou-lad … A nesoulad mě in-spiruje v nalézání souladu v nesouladu….:-)))

Miluji Život, miluji in-spirovat, in-formovat, trans-formovat i trans-cendovat. Žít EVOLUCI.

Nebaví mě revoluce ani re-formace. To je nuda. Dělá se, že se děje a přitom se neděje.

Baví mě znít “přímočaře”. Z pramene, který prýští věčně. A přitom, aby mohl prýštit, vlastně ne-existuje. Baví mě bavit se.

Co připojit ke slovům Leny a Petry? Osudový čas. Muži, ženy, národ. Uprchlíci. Evropa. Kristovství… A -ovství… -ám…

Vrátila jsem se z Bútánu. Spojila se i fyzickým tělem s místem, kam odmala “odlétám” téměř každou noc ve – pro spojení. Byla jsem tam s mužem, s kterým souzníme “blaho-dárně”

ZA -ismy a ZA -ovství…-enství…

Vše je “Vpořádku” Každá Bytost koná na úrovni svého vývoje a rezonančně ke stupni Poznání. Jsou témata, která jsou osobní a ta, která jsou systemická… a karmická… Všechna vedou do STĚSTÍ A SVOBODY. Nejsou tu pro příjemný život, ale pro OSVOBOZENÍ.  A to si samo otevírá cestu svým způsobem.

Nejde to bez aktivity, nejde to bez uvolnění. Na Zemi prostě nejsme na rekreaci. Tak jsme se přece kdysi rozhodli, no ne?

Nebo, že by to byla re-kreace?
Nebo, že by to bylo učení?
Nebo, že by to byla iluze?
Nebo, existuje to celé vůbec?
Proč si sníme takový sen?
Proč si sníme každý den jídlo, které nechceme?
Proč se krmíme snem, který neexistuje?
A tolik kvůli tomu řveme?
Je člověk Bytost moudrá nebo instinktivní reaktivní jednotka?
Kdo je vlastně uprchlík?

Jsem Láska, jsem STĚSTÍ….

Ne .. Nejsem …

Jsem NIC ….

NIC…

teprve z toho… NIC… Zářím, miluji, objímám…

Svět se zmenšil, díky technice a pokroku se do informačního pole dostávají obrazy, které se nás dřív netýkaly. Kolik Bytostí po dobu 20 let prohlubuje meditace… JSME JEDNO.

Tak proč se divíme že to JEDNO se stává JEDNÍM.
Však… Konáno a vnímáno z mysli, ze sobectví a strachu, lpění na formách…působí to jak JED. ZA MYSLÍ…v nedualitě…je skutečný LÉK na všechny hry a boje, které jsou i tak jen SNEM.V neduálním světě je skutečné STĚSTÍ. A nalezení řešení na osudový čas.

Za časem a prostorem… Ve třpytu Prázdna

Prosím, chovejme se, mluvme, pišme, mysleme …MOUDŘE…

Děkuji a hluboce se klaním před všemi Mistry v každé Bytosti

A cokoli psané a vyzářené věnuji  pro osvobození všech Bytostí… dokud to bude v celém snu třeba.

KOTVAa

Vhled od (nejen) astroložky Leny Lvovské:

V pátek 18.9. Po zhlédnutí videa o imigrantech, která jsi dala na FB, je mi ukazován tento obraz: Vlna imigrantů proudící do Evropy nese silnou „mužskou“ energii, teče sem na základě rovnováhy – protože tady v Evropě je to moc „ženské“ energie, mužská síla zde není skrze muže projevena, muži nejsou ve své síle… ženy jim to nedovolují (každou kritickou myšlenkou od nenápadného Já si to udělám líp, až po všechny matky, které z nespokojenosti ve vztahu drží své syny energeticky jako partnery….prostě je toho hodně).

A tak sem přicházejí takoví muži, jací přicházejí…

A je to i reakce na hru v polaritách… a je to hodně široké… Tím, jak od 9.9. chce být prostě PRAVDA všude vidět, tak je i tato naše oblíbena hra na „buď a nebo“ hodně vidět najednou úplně všude… (jedno video je PRO IMIGRANTY, druhé PROTI…)

(zapsáno velmi stručně, spíš nadhozeno kudy mě to vedlo)

Pak mě to posazuje před horoskop „počátku meditací Bez názvu“.

A v tom horoskopu 25.9.2015 18:00 to všechno je: Z oblasti vztahů (7.dům), kde se vyvalila karma a pravda (Slunce-Lilith-Severní uzel), přes posla rovnováhy a univerzální spravedlnosti retrográdní Merkur ve Vahách může dojít ke transformaci ve velkých skupinách (kvadratura Merkura na Pluto v 11. domě).

Venuše i Mars jsou v opozici na Lunu ve Vodnáři – muži i ženy mají OBROVSKOU možnost zřeknout se „domnělých křivd“, rodových, skupinových čmoudů, co se za nimi táhnou, PROSTĚ OSVOBODIT SE (Vodnář!)… od minulosti, od her a být v srdci (Venuše i Mars jsou ve Lvu – znamení srdce!!).

Přičemž Venuše vystupuje z trigonu na Uran – takže pro ženy je to o „složení zbraní svých matek, babiček, … O nalezení KLIDU v srdci…. Pro ten okamžik mají být ženy jako stah srdce…přístav…bezpečí a podpora pro muže… Mars je v kvadratuře na Saturn – takže pro muže je to o vzdání holdu otcům a v obratu k sobě uslyšet BOUCHNUTÍ vlastního srdce… v tichu zprostředkovaném ženami…

Muž do síly, žena do klidu. Tep srdce. (Není to polarizování, pak se to zas vymění, jako v srdci, stažená část jde do akce a stáhne se zase ta druhá). Ale nějak jsme zapomněli na ten pravidelný rytmus….

Je to přesně ta situace, o které jsem mluvila minulý týden s klientkou na konzultaci: „Když já mám problém to nedělat za něj.“
„A proč? Myslíš, že to uděláš líp než on?“ „Asi jo, hlavně rychleji. Já vím, že je to blbost, ale prostě si nemůžu pomoct.“ „Tak to zkus, dát mu prostě prostor a uvidíš…“ „No, když se mi to někdy povedlo, bylo to super…“

Je tam i vidět, jak tomu Jupiter na počátku 7. domu v trigonu na Pluta obrovsky fandí….

A jak se dík Neptunu může dít velký krok ve vystoupení ze starého (rybářského fungování…) …. Zároveň je Neptun vždy možnost zapomnění na vše….

Ženám by nějak pomohlo pro to zastavení setkání s evangeliem Máří Magdalény nebo jeho odkazem (i mužům samozřejmě, ale ženám nějak silně pro to ZASTAVENí)

a

vhled_obraz

Slovo od Kateřiny:

Kalyani Sofie, tento pátek odjíždíme se Zdeňkem na svatbu přátel do Popradu. Je to místo narození moji maminky a babičky a dalších žen v rodu. Pod Tatrami. Cítím, že sem jedu přinést klid a smíření…V síle ženské linie, kde málo žen žilo křehkost a jemnost. V oblasti Tater – kde je hodně tvrdosti. Slyším volání srdce… O to Být. V tichu… Tichem.

Jsem  totálne ve spojení s Vámi na meditacích. Z Tater <3 Narozena v Teplicích, citím oblast severních Čech v sobě třpytit se a proudit. Zdrojově s takovou září a silou. Je to nádherné Kalyani… Miluji Život <3 A týden na to zním nasvatbě dalších přátel třemi písněmi… z nichž jedna je Podívej kvete růže *Modlitba srdce*

Objímám Tě a DĚKUJI…V lásce Kateřina

a

Slovo od Kalyani Sofie:

…a právě v tento den 25.9. slaví narozeniny “moje” dcera Lucie, která si se mnou během svého pobytu na Zemi už “PĚKNĚ UŽILA” . Víte co to je mě mít za mamku?

A narozeniny dcery znamenají “den porodu” pro matku a otce.

Tak,  milá dcero, takhle veřejně… Miluji TĚ a důvěřuji Ti, Jsem na Tebe hrdá.. Ať volíš jakékoli kroky. Všechny Tě povedou k jasnému cíli.

Mnoho let jsem vůbec nevěděla, jak se vychovává dcera do svobody. Co to je?  Nerozuměla jsem jasně, jak tu na Zemi fungují vztahy. Vždy jsem měla na prvním místě “sjednocení” a tomu jsem podřizovala vše.  Protože jsem tak byla vedena a konala jsem nejlépe jak to šlo. Zřela jsem Tě jasně jako moudrou Bytost.

Přesto, že vše je dobré takové, jaké to je, vnímám svou potřebu se Ti omluvit, přiznat..svou nezkušenost v oblasti řeči a slov. Ano, mohla jsem říkat daleko víc slov o Tvé kráse, moudrosti, vyslovovat slova Lásky.. Zářila jsem je, ale nevyslovovala…omlouvám se Tvé mysli a smyslům, že jsem jim tak málo dávala podněty Lásky. Omlouvám se Tvému tělu, že jsem ho málo hladila slovy. Teď už to vím, dělám to jinak a také to učím.

Děkuji, že jsi láskyplnou moudrou Bytostí a přejí Ti hodně odvahy, láskyplnosti a moudrosti pro Tvůj život.

Přeji Ti osvobození od všech starých zvyků a konceptů Tvých předkyň. Ať jsi svobodná a šťastná.

Ať nalezneš své poslání tady na Zemi. Jsem tu stále s Tebou připravená podporovat Tvou svobodu. Ctím Tvou cestu a způsoby, pro které se rozhoduješ.

Miluji Tě  “mamka Sofie” – to je ta Hvězda, jejímž tělem jsi prošla, abys mohla zářit a tvořit tak hvězdné nebe tady na Zemi… Spolu s ostatními Hvězdami…

a

Zde další inspirace: Petra Nel Smolová – týdenní horoskop

a

Meditace s Kalyani “Bez názvu” 25.9. – 28.9. 2015