Home » Vhledy » 17. 1. 2019


17. 1. 1969 – 17. 1. 2019
Jan Palach – upálení

Ať lidé mohou svobodně dýchat.  Upálení obrazy nevědomosti, chamtivosti, která spaluje přirozenost… ať rozžehneme a projevíme vnitřní oheň. 
V té době jsem byla v děloze… a přicházela s tímto poselstvím:
“Ne oběti, ne oběti těla, ne oběti Života… 
Obětujme nevědomost… rozžehněme vnitřní Moudrost, stav Poznání. Ať vnitřní jiskra – projevená, je tím, co spaluje nevědomost. Pro skutečný stav Poznání všech Bytostí.“
 

Sofie Kalyani

Video: Jan Palach a jeho rozhovor s doktorkou v nemocnici po upálení


Vhled od Darji:

Milovaná Sofie,
děkuji tak velice ještě jednou k zaslaným Tvým slovům ke spálení nevědomosti…k upálení Jana Palacha….. k Tvé zprávě, když jsi přicházela sem… Každý den to stále cítím a zní ve mně…připomínám si a nějak MUSÍM PŘIPOMÍNAT. Před chvílí se mi v srdci objevila bolest, začaly téct slzy a zněla jen otázka – co můžu udělat, aby nepokračovalo tohle fyzické sebeobětování?, a přitom vím, že já neznám plán, nevidím Za a nic se neděje bez vědomí Prázdna….že na to koukám asi jen z mysli, ale přesto…bolí to. Partner se mě ptá, co se děje, tak povídám o té situaci tehdy, co se dělo a googlím anglicky nějaké informace o J. Palachovi…..narozen 11.srpna 1948, přesně 37 let přede mnou. Nikdy jsem k této situaci necítila příliš spojení, necítila ji, nevěděla. Letos je to jiné…..cítím vděčnost za Tvá poslaná Slova, neboť je něco jinak a mně pomáhá si “přepisovat” tím Prozářením Za…. 
Cítím to jako obrovskou pomoc……pomoc za vnitřním klidem a možnosti k NEsebeobětování…ale konání ze Za…. Možnosti pohledu ne z trpění, ale Z Lásky.
Prostě možnost…..šanci (n)a proměnu.
Zní Slova “ne oběti, ale pálení nevědomosti”…. Přidává se prožitek, kdy jsem mluvila s Tebou o spálení vnitřních pocitů….a ty jsi mi řekla (mými slovy) – “co kdybys místo pálení to začala vnímat a cítit jako Výživu?”.
Tak teď spojuji in-formace v Sobě…..nechávám se Vyživovat do nového vnímání..otevírám se tomu, vidět jinak….

Děkuji Sofie 

Děkuji za vše, co přinášíš a jsem Šťastná, že mohu slyšet, číst, být ve spojení…. Přeji Ti Štěstí, přeji zdraví Tvým buňkám, děkuji za Vše.

Přeji Štěstí, Svobodu, klid a Mír všem Bytostem.

Darja Janíčková

www.lektorum.cz