Home » Zpětné vlnky

Zpětná vlnka – je svobodná zpětná “vazba”.
Prostor pro sdílení toho, co Vy, z bytostné zkušenosti chcete sdílet.
Pro Nejvyšší dobro všech Bytostí.
Kéž jsou všechny Bytosti Štěstím.

pirko_bile

Poděkování
Milá Sofie,
děkuji Ti. Za společné kroky ty dlouhé roky :-) Děkuji Ti za moudré vedení k prožívání živosti v těle, k cítění srdce, cítění se celá – projevující se žena – postupně, po krůčcích, v čase tak moudře a jemně.
Tolik uvědomnění tak objevných v tu chvíli a přitom tak hluboce známých. Že mohu cítit řád lásky v sobě a nechávat ho rozeznít.
Děkuji Ti za láskyplné přátelství a společenství souznících přátel.

Kateřina Maria, 3. 2. 2019


Sdílení

Milá Sofie Kalyani,

na Tři krále ke mně přišlo a každý den je se mnou:” Ať můj život je o mně. Ať můj život není o těch druhých.”

Přeji nám všem bytostem, ať jsme sami sebou, ať žijeme své vlastní životy, ať jsme v srdci šťastni.

Ivana Magdaléna, 1. 2. 2019


Milá Sofie,
srdečně děkuji za sdílení této “praxe”.
Po prvním projití cítím rázem větší klid a usazenost v sobě. Je to mocné.
Krásnou neděli,

Hanka, 27. 1. 2019


Sdílení
Vzácná Sofie, milí přátelé,
už dva dny ve mě z mnoha důvodů zní opakované uvědomování si obrovské ceny Učení, které k nám přichází skrze Sofii Kalyani. Vidím Co nám předává a také s Čím je celou dobu propojená. Vidím také to kolik pestrého toho kolem život nabízí, kam všude se dá dívat a čeho se chytit. Cítím, že To Podstané – Učení Prázdna, je pro mě každodením darem a má reálný vliv na všechny roviny mého života. Jsem si vědoma kolik souvislostí jsi nám Sofie ukázala a z čeho a odkud mohu čerpat. Vzpomínám si na poslaný mejl s dlouhou linií jmen dzogčenových mistrů a i já vím skrze které jméno ke mě přišlo tolik Moudrosti. I když někdy tato celá Pravda není vidět, vím, že ve mně je a že s ní kdykoli můžu pracovat. Velice si vážím celé své cesty, která mě přivedla až k Tobě Sofie, hluboce si vážím všeho, co jsi nám Sofie kdy pře-dala a všem nám přeji Úctu a Lásku k sobě samému i ke všem ostatním. Přeji nám vidět se, přát si Štěstí a také hodně odvážných kroků.
Děkuji Sofie a přeji nám všem Štěstí.

Mirka, 10. 1. 2019


Poděkování

Srdečné a upřímné díky Ti přeposílám za Tvé vřelé přání a možnosti sledování obrazů.
Často na Tebe vzpomínám.
A ať jsem se mohla doposud setkat s kýmkoli, nikdo mi zatím nepřipadal tak “čistý, jasný a pravdivý” jako TY.
Vnímám Tě jako velký Dar pro všechny i pro tuto Zemi.

Děkuji, že jsi

Sigrid, 10. 1. 2019


Poděkování

Milá Sofie, milé ženy,

píši ještě dnes v 9. den nového roku, v den, kdy cítím, že se něco ve mně dokončuje a něco nového se začíná rodit. Venku krásně klidně sněží, já rekapituluji a mám potřebu i zde, v této skupině poděkovat a popřát.

Sofie…děkuji za vše…to je milion a jedna maličkost, které si uvědomuji každý den…např. cykly 7 a 9…ty bych bez Tebe neznala v hloubce jejich významu, necítila bych je, nepomáhalo by mi to v životě…takže i proto mohu dnes psát…v 9. den nového roku…

Děkuji Ti za ty miliony drobných i velkých věcí, které možná nejsou ani malé ani velké, ale prostě jsou.

Děkuji za cítění kvality ženství a ženského spolu, sounáležitosti, vzájemného přání si Štěstí, podporu, spojení, transformaci ženské konkurence, srovnávání, boje, manipulace, ovládání atd. Děkuji za rozvíjení Lásky, soucitu a vědomého života v ženském těle a společenství.

Děkuji nám všem za společné kroky, za setkání a vzájemné obohacování se, za vše, co jsme dokázali vytvořit nebo také rozbořit pro Štěstí všech Bytostí v celém roce 2018. Vážím si ochoty se proměňovat, odhodlání pro spojení sami se sebou a také vzájemnosti. Děkuji všem strážcům, ochráncům, průvodcům, učitelům a Mistrům za všeobjímající a všeprostupující Přítomnost. Věnuji všechny zásluhy, vše přijaté i puštěné pro Štěstí všech.

Pro celý nový rok 2019 přeji nám všem, abychom si uměli najít čas pro sebe ve své Podstatě, dávali si vzájemně prostor, byli odvážní, rozhodní, nevzdávali se, byli aktivní, uměli se i zastavit a odpočívat, abychom byli vášniví, jasní, srozumitelní a neustále cítili a naplňovali smysl Existence. Přeji nám zdravá a živá těla, pružné mysli, odvážná srdce a široké duše:-)

Ať má průzračnost prostor…

Pro Nejvyšší dobro a realizaci osvícení všech Bytostí…

Děkuji

Ida Sára K., 9. 1. 2019


Sdílení
Je pro mne pokladem vidět, slyšet, s jakou laskavostí a ohleduplností Sofie učí rodiče správnému vztahu k novým duším – současným dětem a s jakou hloubkou zření vypovídá o tom, co všechno nové duše přinášejí světu.
Přeji všem bytostem štěstí,

Martina, 6. 1. 2019


Poděkování

Sofie,

D Ě K U J I,  D Ě K U J I,  D Ě K U J I.
Za nádherný dar….za otevření očí, za otevírání srdce…

Václava, 2. 1. 2019


Poděkování

Milá Sofie,

udělala jsem si rekapitulaci svého 63 roky trvajícího života a přišla jsem na to, že

1. rekapitulaci – znám od Tebe,
2. zjistila jsem, že ať bylo, co bylo – vlastně jsem šťastná,
3. že jsem a mohu být šťastná, návod k tomu – to vím opět jen díky Tobě a odkládání řady, řady iluzí o tom, co štěstí vůbec je,
4. je dosti pravděpodobné, že nesetkat se s Tebou, už bych tady  nebyla, nebo by se velmi rychle blížil konec tohoto mého života.

A tak bych mohla pokračovat…

Děkuji, že jsem byla přivedena k Tobě, že JSI, učíš, že mohu být s Tebou. Můj život se velmi, velmi změnil, DĚKUJI, že mohu říci: JSEM ŠŤASTNÁ BYTOST.

Jarmila, 1.1.2019


Poděkování

SMS: Milovaná Sofie,

srdečně Tě zdravím a mávám z Bali.
Ráda bych Ti poděkovala za vše, co přinášíš, za vše, co konáš pro Sebe, pro nás, pro Svět a stále v tom, kým Jsi. Již je to více než 12 let (a určitě i více), kdy jsi mi obrovskou inspirací a motivací…učitelkou…Mistryní. Ženou v mém Životě…i v mém Srdci. Zrovna dnes jsem četla slova od Anandi Ma, jak je vzácné, když najdeme Mistra, a ještě vzácnější, když můžeme naslouchat Učení. A já jsem opravdu Šťastná a vděčná, že jsem mohla tuhle vzácnost prožít…a prožívám dál. Že jsem potkala Mistra-Tebe….a odtud mohla potom uvidět toho v Sobě. A ve všech….a pak více žít to, že není žádný jiný v ostatních, a že nejsou ani žádní ostatní. ❤️
Tvá věta: “Darjo, nejsou žádní ostatní.” ve mně zanechala něco tak hlubokého a dodnes pracuje….dodnes stále a stále pociťuji, jak jsem touto větou stále učena a soucit je prohlubován.

Sofie, děkuji Ti 🙏🏻

Přeji Ti krásný (nejen) nový rok, přeji Štěstí, jiskřivost a Třpyt, kterým jsi, ať může Třpytit všude, kde může. Přeji Ti, ať jsi Šťastná, ať je postaráno o vše, co k Tobě může přijít a přeji-zdravím Tvému tělu ❤️

Darja, 31. 12. 2018


Sdílení

Učení, jež Sofie předává (kterým je), mi pomáhá objevovat kdo jsem já …a pak tím být v praktickém životě:-). Díky ní jsem zažila moho Aha! momentů … došlo mi hodně souvislostí, uvědomnění proč co a jak mám a že to tak vůbec mám. Někdy to samo o sobě stačilo a jindy jsem si k transformaci musela postupně projít více vrstev. Konkrétně mi toto živé učení pomohlo např. s tématy – přijetí žití na Zemi v těle a v téhle době, přijetí a uznání každé bytosti a jejího příběhu, hlubšímu pochopení mé rodiny a rodu, rozpuštění mnohých vzorců a očekávání – o sobě, o druhých, o Mistrech:-) a každý den mi pomáhá ve vědomém bytí. Vím, jak se vrátit zase k sobě, když se nechám strhnout stresem, emocemi … Děkuji Sofie za opravdovost, živost, aktuálnost a vedení k sobě.

Monika, 30.12.2018


Pro Sofii

Zdravím Vás Sofie,

děkuju za Vaše sdílení. Jsem v období, kdy si uvědomuji svou plnost. Některé mé části jsou lehké, hravé, radostné, některé jsou těžké, smutné, náročné. Ještě před chvíli jsem si nevěděla rady, cítila jsem tíži z toho co vidím, díky vašim stránkám jsem pochopila. Děkuji za to. Miluju tento pocit, kdy vnímám, že i to “špatné” má pro mě hluboký smysl.

Lucie Beránková, 10.10.2018


SMS: Mila Sofie Kalyani, posilam ti pozdraveni z Hostynskych vrchu. Jsem tady s muzem Honzou. Vcera jsme byli na Hostyne. Myslim na tebe i na ostatni Svetlozenky. Dekuji  ti, ze jsi. Dekuji, ze jsme. Mavam a zarim. Ivana Magdalena ( z Dolni Lukavice u Plzne ) z tady a ted z Brusne pod Hostynem.

Ivana Magdaléna, 22.8.2018


SMS: Krasny den Sofie, zdravim na cesticce od more a jen chci podekovat, ze v mem zivote je diky Tobe tolik Krasy a Radosti a Stesti.. A to vidim urcite jen cast toho vseho…:-) DEKUJI.

Olga Čurdová, 18.8.2018


Sdílení

Sofie milá,
konečně jsem se rozhodla, odhodlala a “dokopala” k tomu, že Ti píšu. Uf, byla to fakt dřina a osobně mám podezření, že zbytečná, protože jak se tak pozoruju, spoustu věcí si dělám těžších než doopravdy jsou.;-) ale o tom psát nechci.
Chci poslat a posílám, volám obrovské DĚKUJI!!!
DĚKUJI, ŽE JSI!
DĚKUJI, ŽE UČÍŠ!
DĚKUJI, ŽE KAŽDÝ POHYB, ZVUK, NÁDECH I VÝDECH VE TVÉ PŘÍTOMNOSTI VEDE ROVNOU A JEDNOZNAČNĚ DO SVOBODY!
DĚKUJI, ŽE CÍTÍM TVOU PŘÍTOMNOST A PODPORU!
DĚKUJI, ŽE JSME VE STEJNÉM ČASOPROSTORU A ŽE MŮŽU PŘICHÁZET K TOBĚ PRO UČENÍ, KTERÉ PŘEDÁVÁŠ!
DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI!!!
Teď, jak to píšu, si připadám, jak kdybych staletí po tom toužila a až teď, teprve teď, se to děje, a já se stejně pořád držím zpátky a neuvědomuju si, jak velikou LÁSKU a HODNOTU má vše, co předáváš, čím JSI.

A taky nekonečné DĚKUJI, za Tvou podporu a přítomnost, kterou jsem cítila před porodem, v době porodu i po celé šestinedělí. Uvědomuju si, že jsem to všechno zvládla tak, jak jsem to zvládla, díky Tobě a Tvému Učení, Pranájámě, Atmavičáře i našemu Spolu s ostatními v meditačním kruhu.
Ze Srdce Děkuji, protože ty chvíle, kdy se objevily myšlenky a pocity, že to chci vzdát (to se mi objevovalo opravdu silně a zvládla jsem to jen díky tomu, že jsem praktikovala atmavičáru a zároveň se ve mně vždy ozvala Mantra a to mi pomohlo tu situaci překonat) bych jinak zvládla jen stěží.
A ještě tedy taky veliké DĚKUJI za MANTRU A MUDRU, už mám jednozmačné jasno, že jsou přímým mostem do spojení s tím, kdo JSEM.

A ještě dodatečně gratuluju k “babičkování” a na Luci, Maxmiliánka i Honzu často myslím a přeju Štěstí a spoustu Lásky!

Mávám a ještě jednou DĚKUJI.
S Láskou a Úctou

Marie, 13.11. 2017


 Sdílení

Na Hvaru, semináři Srdce dělohy, svoboda penisu letos 2017, jsem letos pronesla přání, ať se vyléčí vše, co je spojeno s rozšířením ledvinové pánvičky, kterou měl můj syn už z prenatálního období. Ať vše, co je spojeno se mnou a může se proměnit se tak stane.
a
Na semináři se děly vhledy, které mi Sofie ukázala a které s tím souvisely. Udělala několik kroků a ukázala mi postup co mohu udělat proto, aby se to proměnilo. Šlo ke mě tolik podpory!
a
Po návratu z Hvaru jsme šli na nefrologi na kontrolu. Z původního rozšíření 13 mm, je nyní jen 5 mm, což je asi 70% zlepšení! Do této doby se to jen zhoršovalo. Jsem tak nadšená a vděčná Tobě, Sofie Kalyani, že jsi tomu tak pomohla. Jsem si vědoma toho, že kdyby se nestala opět tvá pomoc, detoxikovat bych mohla jak dlouho bych chtěla, ale toto by se nestalo, to je naprosto jisté. Vím, že to je o tvé ochotě pomoci více do hloubky, když je to třeba. Pamatuji si, jak jsi mi ukázala hodně a já byla stále “natvrdlá” a tak jsi ukázala další krok, který tomu tak pomohl. Kolik pozornosti jsi mi věnovala a jak obrovský to má význam. Nevím jak poděkovat, Osho říká, že když je Děkuji jasně ze srdce, nemá cenu k tomu nic dodávat.
a
Vzpomínám si, že když jsem se dozvěděla, co pánvička dělá (že tam může být zúžení v kanálku a to ji zvětšuje = téma puštění, držení) rozhodla jsem se, že Srdce dělohy, svoboda penisu pojedu, i když se mi moc nechtělo, je to náročná a silná cesta. Jsem tak moc ráda, že jsem jela…. Nevím jak ti poděkovat, slova jsou na to málo…. Mám slzy vděčnosti v očích, DĚKUJI.
a
Posílám i pozdrav od Jonáška a Honzy. DĚKUJEME CELÁ RODINA.
* * * * * * * * *
Zuzka, 4.7. 2017


 Sdílení

Už je to déle než 2 měsíce od přednášky a Rituálu Zázraků, žití bez nemocí, který Sofie vedla v Litoměřicíh a na který pozvala Jana Šulu, aby se VĚDA mohla spojit s Duchovní PODSTATOU.
a
Chci zde sdílet, že následující den po rituálu jsem se cítila tak v silně sobě, jak se mi to stalo jen párkrát v životě. Celý den mi tikalo pravé obočí někam ke třetímu oku, i fyzicky ta pulsace byla vidět a přivolávalo mě k Sobě. Trvalo to celý den i večer. Den následující byl zase běžný…
a
Měsíc na to se stal zázrak uzradování ledviny mého syna, který popíši v dalším sdílení.
a
Za další měsíc (nyní) po 3 esenciálních léčeních u Idy (idasara.cz) cítím posun v sobě, i v těle.
a
Drahá Sofie Kalyani – děkuji ti za každý tvůj pohled, slovo a konání. Děkuji, že nás inspiruješ, vedeš, pomáháš žít z Podstaty. Děkuji, že dáváš takový důraz, aby konání, které skrz tebe proudí bylo pro dobro a osvícení všech bytostí. Děkuji za všechny modlitby, i nový Vhled – přání pro Svobodný pohyb.

Děkuji za tvou podporu a Lásku.

Zuzka 31.7. 2017


Sdílení

JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ….ROSTOU!!!! FAZOLKY ZÁZRAKŮ:-)))
To je nádhera vidět tu proměnu, alchymii…
SEMÍNKO požehnané při rituálu absolutního zdraví planety bez nemocí zrušení kódu utrpení na Allfestu v Litoměřicích Sofií Kalyani (přednáška s MUDr. Šulou Evoluce – Alchymie – Zázrak),
pak VÝHONEK,
teď už mladá ROSTLINKA s listy….
jak se nic, NIC, proměňuje ve formu hmoty, roste, tvoří…
cítím, jak se ta ENERGIE ZÁZRAKŮ HMOTNÍ V KAŽDÉ BUŇCE stonku, lístků i kořínků…
a jak se dívám na ty rostoucí fazolky, UVĚDOMUJI SI TO LÉPE I VE SVÉM TĚLE, v sobě…osvobození, zdraví, zázraky, Prázdno….
DĚKUJI SOFIE KALYANI i za tu hravost, tvořivost a jednoduchost….řeklo by se: vždyť je to jenom fazolka…a kolik se toho v nás může díky tomu pohnout….
opakovaně jsem svědkem toho, jak jednoduché a zdánlivě obyčejné věci jsou v provázení a požehnání Tebou věcmi velkými způsobujícími vnitřní transformaci a pohyb….

Ida Sára Keltnerová 15.6. 2017


 Sdílení

Milá Sofie, milí z májových meditací ve spolu jsoucí,

DĚKUJI…

Děkuji, že jsem mohla kousek jednoho příběhu prožít v přítomnosti vás všech, děkuji za všechna naše SPOJENÍ… srdcem, slovem…přes maily, sms…jakkoliv…je to obrovsky cítit to spojení a přes vaše slova vnímám zase různé kousky vašich příběhů (vyslovených i nevyslovených) a to je prostě krása toho SPOLU.

Děkuji za vaše otázky JAK SE CÍTÍM…

CÍTÍM SE V TĚLE… cítím se i zevnitř fyzického těla a to je pro mě nové… cítím silný kontakt se sebou v čase někde v 5. měsíci prenatálu – u mamky v bříšku, kdy jsme se „spolu“ chytly špatné lampy a zatančily jsme si pod elektrickým napětím 220V… dochází mi, že asi tam někde jsem přestala cítit buňky svého fyzického těla plně a teď se do nich znovuuvědomuji… je to objevné… moc mi pomáhá dopřávat si vanu „plodové vody“ a pobývat v ní.

I když na úrovni fyzického těla, emocí i psychiky mi v posledních dnech nebylo občas vůbec lehko, celou dobu vnímám v dalších „matrijoškách“  zapadání mozaiky…UZAVÍRÁNÍ PŘÍBĚHů…JEJICH POUŠTĚNÍ, osvobozování a nekonečnou náruč Velké Lásky… a zcela jasně vím, že bych v tom nemohla takto být, kdyby nebylo Sofie, kdyby nás neprovázela tak jak provází, kdyby neprojevovala to, čím JE tak, jak projevuje… je to pro mě celé zkušenost, která mi totálně mění život…..ZÁZRAK.  Už jednou – v roce 2010 – jsem prožívala (tehdy spíš přežívala) loučení s bytostí, která také začala v 7. týdnu odcházet…dovedla mě k Sofii…a teď je to totálně jiné…

DĚKUJI za vše, co konáš Sofie, ve vztahu k ne-mocem, lékařským polím, fyzickému tělu…vizi světa bez nemocí…  I když nevidím všechny souvislosti, tak vím, že to je VESMÍRNÝ dar… pro celou planetu, pro další generace, pro všechny bytosti… Sofie otevřela a otvírá všem bytostem možnosti dělat NOVÉ A SVOBODNÉ kroky… A my, co máme možnost být i takto fyzicky blízko jako na májových meditacích nebo přijet na AllFest na rituálpro štěstí a uzdravení-osvobozenívšech Bytostí: “Léčení kódu nemoci a utrpení a aktivace paměti zázraků“… my máme takové štěstí… že pro to teď nemám ani slova jaké je to štěstí…teprve mi asi docházím, co znamená dzogčhenové  přijmout útočiště.

Leny a rodinka, 21.5. 2017


Sdílení

Ahoj draha Sofie,

ackoliv bych to rada nekdy rekla narovnane a primo do tvych oci, zatim mi to nejde. Ale je to tak intenzivni a laskyplne, ze to chci rict alespon takhle.

Obrovsky ti dekuju, ze jsi mi zase otevrela oci, srdce… Dekuju, ze jsi soucitna i k tem, ktery se nekdy na Ceste zatoulaji a odvrati svou tvar.

V lasce k tobe cele
a
Svatava, 4.5. 2017

Sdílení

Milá Kalyani Sofie Sarras velice Ti děkuji za dnešní energetické setkání ,které je pro mne velice uzdravující před půl hodinou mne objímaly no vlastně ještě objímají Tvé ruce s polštářku Srdce Štěstí po přiložení polštářku na hrudník se spustil silný pláč a já pocítila a cítím silné spojení se svým Srdcem které mne objímá a To díky Tobě moc děkuji za celou cestu ,kterou s Tebou jdu kterou mne a všechny ostatní provázíš cítím velkou vděčnost za každé setkání s Tebou v Lásce a Srdečně.

Marie Magdaléna Děkuji, 26.4. 2017


SdíleníSofie Kalyani
a
Drahá Sofie Kalyani,
a
včera jsme pro tebe s Jonáškem vytvořili obrázek a posíláme ho dnes, na Jonáškovy 2. narozeniny.
Ve vědomí prů-zrač-nosti.
Těšíme se na se-tkání.
a
Děkujeme, že jsi tu s námi, za předávání Moudrosti a přejeme ať se děje to nejlepší pro Zdraví tvého těla.
Děkujeme, že Jonášek je tu s námi, že jsi tomu tolik moc moc pomohla.
Ve vděčnosti a přání všeho nejlepšího. Štěstí.
a
Zuzka a Jonášek, 20.4. 2017 

Světlo Ženy

Setkání žen, jednoho muže, a dětí po tréninku SŽ Vizionářka uvnitř i vně, Plzeň, 1. 12. 2016.
V den, kdy byla Sofie na další injekci, ve spojení i s tímto procesem, ve spojení a v setkání jsou ženy po celé republice…

Mluvíme o tom, jak se dál setkávat, jak držet energii spolu, jak to udělat, aby se to obracelo i k Sofii, že si přejeme ve vědomí své hodnoty tvořit ze spojení, ze spolu, ne každý zvlášť za sebe, aby se energie koncentrovala, ne tříštila. Kolik je teď potřeba bdělosti, rozhodnosti a vytrvalosti v držení záměru, že je toho na všechny hodně a je snadné nechat energii spadnout, spokojit se s tím, co je…. pod teplou peřinou dobře se chrní (Dan Landa, Protestsong).

Vyprávím mj., jak si ke mně v autobuse odpoledne přisedl Ind, povídali jsme si, já o tom, jaké to pro mě bylo v Indii, on zase jaké to je pro něj tady. Líbí se mu, jak máme otevřenou mysl, že nejsme zaseknutí a ztuhlí v tradicích, bez předsudků. Zná Tiruvanamalai, Arunáčalu, Maharišiho…ale… tady, v Praze, nemá kam chodit meditovat, potřeboval by to zastavení, Ticho…

V tomto nastavení posíláme Sofii SMS: „Krásný večer Sofie, přejeme jemnost v procesu po injekci, jsme v podpoře a modlitbě i pro Tvoje tělo. Máváme z plzeňkého setkání.“

Nádech, výdech, napojení v Srdci, abychom opravdu vědomě tu zprávu vyslali a najednou cítím, jak se to vrací. Slzy. Tak obrovská vlna Lásky, kterou najednou cítím, úplný náraz, celou mě to zaplavilo, horko, měkké pohlazení po celém těle….slzy dojetí….cítím vděčnost, prožívané poznání toho, co již dávno vím, že uděláme-li pohyb Lásky směrem k Sofii, Univerzu, vrátí se mnohonásobně víc. “Udělej krok ke mně a já jich udělám sto k Tobě“ (Bible).
Jak šťastní jsme, že to můžeme cítit, jak šťastní jsme, že si to můžeme uvědomovat, jak šťastní jsme, že máme orientaci, že se máme ke komu obracet, čeho se v Sobě držet. Kolik lidí je teď v chaosu a nemají se čeho držet, kam se obracet, koho se zeptat, nemají kam jít. Je tolik lidí, kteří jsou úplně sami na to všechno.
Máme tak velké štěstí, že se můžeme setkat, vidět se, dotknout se, mluvit spolu, zřít se….to je takový dar! Děkuji Sofie za to všechno, díky Tobě jsem propojená s linií Mistrů Prázdna, jsem ve spojení s Tebou, fyzickou Mistryní, učitelkou, jsem součástí nádherné duchovní rodiny žen, mužů, dětí….NEJSEM SAMA….

Setkání s tím Indem ve mně zůstalo zapsané hluboce, jeho slova…mám pocit, že mi/nám přinesl zprávu o jedinečnosti a vzácnosti toho, co máme…umocněno prožitkem té zpětné vlny Lásky…a teď po rozhovoru se Sofií Kalyani…je zde znovu, nově a ještě naléhavěji otázka, jak to udělat, aby se to mohlo šířit, aby mohla mluvit a zářit k lidem, k co nejvíce lidem, a přinášet osvobození, cestu, záchranné lano v zapomnění a chaosu, zachraňovat životy jako mnohým z nás, aby lidé mohli přijít, aby měli kam, abych já mohla příště říct: „Pojeď se mnou za mojí učitelkou, ona je Mistryně, která v sobě zahrnuje i hinduistický proud, bude pro Tebe srozumitelná a já Ti budu překládat do angličtiny.“

Ida Sára Keltnerová, 5.12. 2016


Světlo Ženy

Ráda bych sdílela pár slov k Tréninku Světla Ženy – Vizionářka uvnitř i vně – temná strana ženy.
Téměř každý den si uvědomuji jak hluboce a silně mě proměnil tento trénink. Témata, kterými jsme procházely, o čem bylo mluveno a vysvětlováno, co jsem mohla vše uvidět, porozumět a o čem jsem ani nevěděla a ještě teď po půl roce zjišťuji a uvědomuji ty změny. Síla, důvěra, jasno, nadhled, soucit, pravdivost. Zření nejen lidí kolem ale i Sebe. Odvaha, laskavost, moudrost, vděčnost a odhodlání! A to teda je pořádné :)
Jsem šťastná, že jsem se tohoto Tréninku mohla zúčastnit a i když to nebylo vždy úplně jednoduché a situace jsou někdy “náročné”…s tím vším, co si nesu v sobě, se sílou spojení a odvahou, je to dobrodružné :).
DĚKUJI!

Darja Janíčková, 31.8. 2016


Satsang

Jen být v Přítomnosti Mistra je veliký Dar..a moci se ptát. Nebo i smát :)))
Děkuji!

Darja Janíčková, 31.8. 2016


Meditace

Před 10ti lety jsem jela k Sofii na první meditace, motivace bylo zdraví a psychický klid. Prvních pár let jsem neměla ráda klidové meditace tak moc, utíkala bych od nich pořád :). Teď se při vzpomínce na to už jen usmívám. Za ty roky pro mě bylo krásné prožívat proměnu zamilovávání se do jakékoli aktivity, když nás Sofie provázela vždy hravě a spontánně, dynamicky nebo jemně…v pohybu nebo v sedě. A opravdu se mé prvotní motivace nejen vyplnily ale tisícere přeplnily :).Nedokážu popsat co vše v mém životě dostalo pevnější základ…a změnilo se totálně. Týká se zdraví a těla celkově (atopický ekzém, časté bolesti břicha ze stresu, alergie, přibírání..), práce, rodiny a mého vztahu k blízkým…vztahu k sobě. Vztahu k ostatním lidem a ke světu. Prostě se změnilo vše a nejen vnitřně. Vždy pro mě meditující byli ti jogíni co sedí tiše v lotosovém sedu a nic neříkají, jí jen trávu a nemluví, jsou v jeskyních a vzdávají se vymožeností a techniky. A pak jsem začala jezdit na meditace..chvíli jsem čekala že to bude mít stejný průbeh a ono ne! Se Sofii to takhle nikdy nebylo a to mě baví :))). Od jeskyně mám nyní rozhodně daleko, odešla jsem z práce, která mě bavila, dělat svoje vlastní podnikání, které mě baví ještě víc a techniku miluju a užívám ji v hravosti. Užívám si vše co dělám, baví mě pohyb i klid a baví mě každým dnem objevovat a žasnout jak velká změna se za tu dobu stala.
Meditace pro mě nejsou něčím příliš duchovním ani odděleným od “reality”. Zároveň jsou pro mě jedním z největších darů, jaké jsem na své cestě mohla najít.
Děkuji Ti Sofie za tolikaleté obracení mě ke mně, za hravost, dynamiku, HUMOR, učení Ticha i pohybu. Rozvíjení nejen spirituality ale i prolínání se VŠÍM “obyčejným” :).

Darja Janíčková, 31.8. 2016


Sdílení

ZáZrak

Sedím  na papír hledím, na papír co zprávu sděluje,
a pro mysl uvěřit jí,  problémem je.

Sdělení o zraku, o mém vidění,
vždyť jsem roky  věřila, že  to možné není.

Uvidět lépe, zlepšit zrak,
nevěřila jsem  na zázrak.

Ten se stal a mysl stále  pochybuje,
ačkoli to  zde  černé na bílém přede mnou je.

Od deseti let jsem jasnost vidění  ztrácela,
realitu jsem  přijmout a vidět  nechtěla.

Zrak  roky postupně  slábl dál,
až příchodem mateřství se již nezhoršoval.

Nezhoršoval, nezlepšoval….jen stagnoval
a na moji proměnu  stále čekal.

Nejdříve jsem operací očí  stav změnit chtěla,
moudrostí Universa však  nebyla umožněna.

Osm let ke mě přicházelo  postupně  poznání,
skrze učení Sofie Kalyani a mé  odhodlání.

Odhodlání, uvidět svět, život a jeho fungování,
to co je podstatou našeho bytí a mít opět radost z  žití.

Poslední roky  intenzivní trénink Světla Ženy
a mé oči byly opět probuzeny.

Slova horoskopu od Leny a Lady jsem tento rok  uslyšela
a také játra jsem od hněvu a zloby pročistila.

Sofií Kalyani jsem k dalším seminářům  přizvána byla,
vývojem  prošla,  moudrost těla uviděla a ženskost  v sobě probudila.

Prvotní moudrost prostě  přichází neustále skrze ní,
děkuji  Ti za to  Sofie Kalyani a  sdílím, že ze  4 dioprií jsou jen 2,5 nyní!!!

Poděkování také k partnerovi letí,
děkuji Jirko za podporu srdcem,  finanční a hlavně zření.

Zázraky se  opravdu dějí
a  má duše i oči  se radují a  uzdravují.

Dagmar Šourková, 31.8. 2016


Sdílení
 a
Milá Sofie,
Přeji i Tobě štastnou a radostnou cestu zpět do Prahy:-)
Potkat se za život s jedním mistrem ,už to by bylo veliké Štěstí. ….potkat se hned se dvěma, je pro mě skoro zázrak a veliká pocta.
……..a kdo ví, kolik jich ještě potkám;-)
Nádhera
Radost
Dojetí
Vděčnost
…….Třpyt všude kolem.
V radostné úctě
 a
Šárka Marková, 11.8. 2016

Sdílení

děkuji Ti za výcvik temná strana ženy.

Moc se mi do toho nechtělo ….

Ale jsem moc ráda, že jsem mohla uvidět ty nevědomé věci, které

mi  ještě teď  dochází. V plné míře – cítím vděčnost.

Vše se pro mě posklává jako pucle z pohádky (o:

JE TO PRO MĚ VELKÝ DAR
DĚKUJI…….

Petra Sehnalová, 6.6. 2016


Sdílení

Růže pro Sofii

To co vidím
Kam jdu
Co prožívám
Ve jménu Lásky
 a
Miluji stromy
Korunami se rozšiřuji
Kořeny klesám
Ve jménu Lásky
 a
Každá květina
Záře Krásy
Na planetě Zemi
 a
Kameny probuzení
Na Cestě
Ne náhodou
My lidé
V radosti, bolesti
Stojíme
Pokora Přijímání
 a
V nádechu výdech
Spojení
Nejsme tu sami
Každé druhým
Ve jménu Lásky
 a
Mirka, 9.5. 2016

Sdílení

Milá Sofie Kalyani, Ido.

Děkuji za vše, tam i tady, přeji hodně štěstí, zdraví. Cítím, jak se proměnilo vědomí ne-moci v ne-mocnici díky působění Sofie.
Děkuji, že mohu jít dále a šířit (se) :)

Pouštím vinu, zradu z těla,
pravda pomalu dosedá
a chce být žita v Teď a Tady,
chce ukázat svoje vnady.
Děkuji za důvěru,
že mohu šířit bez úvěru
Lásku, Štěstí, Blahobyt.
A tak tu v čase vědomě Žít.

Petra Berková, 1.4. 2016


Sdílení

Krásná Sofie Kalyani….

cítím vděk za Tvá slova z nemocničního prostředí. Konečně ve mně naplno dosedla, nebo spíš jsem to naplno uviděla, co všechno jsem v sobě měla za pocity vůči té situace, která se teď děje (s Tebou).
Víš…bylo pro mě tak TĚŽKÉ uvidět, že i Mistr může cítit bolest… že vlastně i Mistr má stejné tělo jako my, které ho může fyzicky bolet…. A že i Mistr je vevnitř tak křehký a jemný….
“VĚŘTE SI POŘÁDNĚ”….Ta věta udělala pořádný sešup ve mně. Mimoto, že “Kalyani přece nemůže něco bolet”, jsem měla i v sobě “Svatavina modlitba přece nic nezmůže”…a proto ta modlitba ze mě jaksi šla-nešla….
Až po Tvých slovech naplno vidím i Tvou křehkost, i Tvou fyzickou bolest…Až po Tvých slovech síla mé modlitby může být konečně silná ze Srdce – s vědomím, že i ta má může být doléhající až k Tvému Srdci….a pak dál…

Je to pro mě obrovská lekce, to vše co se teď děje…. Všichni můžou cítit bolest…všichni někdy potřebují podporu…všichni mají tlukoucí Srdce a těla z masa a kostí…jako já.

Děkuji….
A přeji…nepopsatelné slovy….

v úctě
Svatava, 27.3. 2016


Sdílení

Děkuji za každé uvědomění vděčnosti.  KDO si uvědomuje a KDO děkuje?

Miroslava, 29.2. 2016


Sdílení

Utajená ctnost muže

Sdílím svědectví o síle vlivu toho, co se stalo ve Křtinách, kdy byla odtajněna ctnost muže.
Na lednovém setkání se ženami z projektu Moudré podnikání žen, kterého jsem se před dvěmi lety účastnila, dvě z nich překvapeně a nadšeně vyprávěly, jak se v jejich okolí najednou začali projevovat aktivně muži. Např. se ve velké jasnosti chopili iniciativy v alternativní škole, kterou jedna z těch žen zakládá. Hned se mi to spojilo s odtajněnou ctností muže. Ten vliv byl tak cítitelný, když o tom mluvily. Byla to energie vzedmuté vlny ne jen sem tam kapička. Vzedmuté vlny ctnostných mužů, kteří už mohou projevit naplno sami sebe, být slyšet, vidět a konat.

Děkuji Sofie Kalyani i jako žena, která se díky tomu mohla víc uvolnit do toho, že je žena.

Ida Sára Keltnerová, 26. 2. 2016


 Sdílení

Sofie Kalyani,

děkuji za vše co děláš. Jsem si vědoma, že čím vším jsme prošly na tréninku, jsou věci k nezaplacení a ani hloubku nedohlédnu. Když teď poslouchám píseň ŽÍT, hučí mi v hlavě, něco se děje, nevím co, ale je to pro mne příjemné. Nezapojila jsem se do hry mé maminky a jsem šťastná, spadalo ze mne kamení a cítím se lehce.

Mám v sobě vděčnost, že můžu být s tebou ve spojení.

DĚKUJI

Ivana Magdaléna, 9. 2. 2016


Sdílení

Vážená Kalyani Sofie,

děkuji za Tvé semináře, kterými jsem mohla projít.
Jsem si plně vědoma, čím pro mě jsou a nejen pro mě, ale i pro Ty kolem mě.
 a
Hluboce si vážím Tvého Mistrovství, Moudrosti, Všeobjímající Lásky, Nekonečné Štědrosti, Krásy Tvé Hravosti  a Jemnosti, Lehkosti, s kterou nás provázíš.
 a
Děkuji za Tvůj Soucit a Ohleduplost, že jsme se mohly sejít v Dané sestavě žen, že jsme si To mohly finančně dovolit.
Plně si uvědomuji hodnotu všeho, co probíhalo a probíhá.
Vím, že  se To nedá zaplatit, že je to Velký Dar.
 a
Roky nemá dovolenou, nic neušetřím, vše je součást mojí cesty a ničeho nelituji.
 a
Také vím, že kdyby byla částka semináře vyšší, že by To bylo správně a věřím, že i To by bylo únosné.
 a
Děkuji Vesmíru, že se o nás takto  stará.
Mám vždy To, co právě potřebuji. A vždy, když  se zpětným pohledem dívám, divím se,  jak je to možné, že jsem To všechno i s ostatními nečekanými výdaji zvládla.
Jsem sama, odkázaná na sebe, své zdraví a schopnost pracovat, postarat se o sebe ve všem, co život přináší.
Děkuji Boží Pomoci, že jsem nezůstala uvězněná v nemoci, nemohoucnosti a i v Té největší boleti vstala a šla, abych se o sebe tady postarala.
Mojím léčením nebyla postel, ale byly to  modlitby, meditace, vzduch, světlo -slunce, příroda a chození do práce. Musela se živit.
Sama sebe obdivuji, že jsem To zvládla samozřejmě s  Božím Vedením, Boží Pomocí a Boží Láskou.
 a
Děkuji za všechnu Tvou Pomoc, Tvá Požehnání, Milosti a Dary, které přišly a přichází.
Vím, že To není jen pro mě a moc si TOHO VŠEHO  HLUBOCE VÁŽÍM.
 a
DĚKUJI, ŽE JE MOŽNÉ SE  K TOBĚ TAKTO DOSTAT, K TOBĚ PŘIBLÍŽIT, ŽE JE NÁM TO VŠEM UMOŽNĚNO A DOVOLENO.
DĚKUJI, ŽE JSI PRO NÁS TAKTO OTEVŘENA A DOSTUPNÁ.
HLUBOCE SI TOHO VÁŽÍM A DĚKUJI.
 a
DĚKUJI ZA VŠE, CO JE.
 a
V úctě ke Všemu a Všem  Blanka

Blanka, 8. 2. 2016


 Sdílení

Děkuji

Jana, 8. 6. 2016


 Sdílení

Utajená ctnost muže Křtiny u Brna 20.-22.11.2015
Zní ve mě krásné a lásky-plné “DĚKUJI” za to, že tento seminář proběhl, za to, že jsem tam mohla být, za vše co se událo.
Propojení srdce mě a mého přítele, otce naší dcery, a nás všech dohromady je přenádherné. To je “TO”, co jsem mezi námi stále hledala a nedokázala pojmenovat. Ano! Muži, máte srdce. Ano! Muži, jste nádherní. Ano! Muži, jste ctnostní! Ano! Muži, jste silní…To vše jsem viděla jen na přivřené oči. A teď je mám dokořán. Vidím Vás, Muži.

Adéla, 12. 1. 2016


Sdílení

Příběh PROPOJENÉHO srdce
(svědectví zázraku uzdravení fyzického Srdce holčičky)
Prožívám třetí těhotenství. Radostné období třetího trimestru. Těšíme se na i “vizualní” kontakt s Elis na ultrazvuku…
Slova lékaře: Vaše holčička má srdeční vadu – propojené srdeční komory. Prognóza: Po porodu intenzivní sledování, jak bude probíhat adaptace SRDCE na nový proces (po oddělení od krevního oběhu matky a vznikání plicního oběhu dítěte), předpokládá se přetlakování plic, potíže s dýcháním. Upravuje se léky, případně operací srdce.
Uff! Zapojuji veškerou praxi, ale přesto stále někde blízko svého srdce cítím strach. Píšu Kalyani.
Po krásné podporující zprávě od ní o PROPOJENÉM SRDCI mizí pojem “srdeční vada” z našeho slovníku a je nahrazen živým SLOVEM od Kalyani Sofie, Elis má PROPOJENÉ SRDCE…. Díky tomu se i já, její matka, otvírám před porodem kruhu blízkých žen  ze Světla ženy – za jejich podpory a hlavně provázení Kalyani Sofií procházíme s Elis iniciací přirozeného porodu…  6h po porodu odmítám návrh ji nechat odnést na JIP a na přístroje. Ne ze vzdoru, ale z intenzivního vědomého pocitu ve mně, že máme být SPOLU. A tak lékaři nakonec chodí za námi na pokojík. Neustále dýcháme SPOLU, cítím, že za podpory mnoha rovin… Velmi si zvědomuji lékařské pole… jsem provázena do úcty k němu.
V šestinedělí máme tu čest přivítat Kalyani Sofii i u nás doma na návštěvě. Prožitek při pozorování setkání dvou Absolutně Zářících Hvězd – Sofie a Elis – je pro mne Do teď nesdělitelný do slov… zní “jen”  DĚKUJI.
Pozoruji Kalyani Sofii, jak zpívá Elis mantru a mluví SLOVEM k buňkám Srdce. Je mi jako matce ukázáno, jak jsem chycena v přílišné důvěře v lékařské pole (vědu) a tím jsem dala tomu poli i moc a zodpovědnost za své tělo i tělíčka dětí. Ve veliké úctě ke všemu, co lékaři dokáží promeditovávám otázku KDO TU ROZHODUJE?
Elis je nadále po porodu bez léků a bez potíží, jen je slyšet na kontrolách šelest na srdci.
Včera, 8 měsíců poté, kontrola na kardiologii: Šelest zmizel, otvor mezi komorami se ze 4 mm po porodu uzavřel. Děkuji za ten ZÁZRAK.

Leny Lvovská, 9.12. 2015


 Sdílení

Co jsem viděla, cítila, tušila při proměně mužů na akci Utajená ctnost muže

Pátek: Muži odcházejí do vedlejšího salonku, mezi ženami cítím sounáležitost, pocit ,,jsme spolu“, zažívám krásná objetí. Ale taky mě to táhne k mužům, necítím proč, jen tah nim. Sofie ke mně vysloví-nejsou to žádní malí kluci-šla jsem je poučovat? Chodím tam nakukovat, ale cítím,že nechtějí, jsou plně se sebou, s tématem spojení s matkou. Cítím, jak se to snaží uchopit, jak je to těžké, jak se jim   ve zvýšené citlivosti objeví téma ,,jak se cítí žena, do které muž necitlivě vstupuje“.

Muži vstupují k nám do salonku, cítím až jejich vznešenost, sebeúctu, cítím, jak my ženy jsme přijímající, vítající s úctou. Jsou vyslovovány pocity k této historické chvíli, mám v sobě silně energii, pro kterou nemůžu najít slova, Jakub řekne, že skončil matriarchát a mně to uvnitř silně zazní-ano, to je ono. Teď mám slzy. Úžasné! Tolik se toho stalo pro svobodu mužů. Je to tak velké, že ani po 14 dnech to nedokážu plně pojmout. Objevují se mi v mysli muži, kteří se nedokázali, nemohli, od matky odpojit a co to s nimi v životě dělalo, objevuje se mi bývalý manžel, silně spoutaný svou matkou, který si jenom myslel, že od něho k ní proudí láska…  Jak Vám to muži silně přeji, cítit, milovat svobodně!

Sobota: Tady si nejvíc prožiji konstelaci Matka-syn, obzvlášť roli Odporu-který tam vystupoval ochranně. Jak –z mého pohledu-může po určitou dobu sloužit tato ,,kvalita“ pro dobro jejího nositele!

Neděle: Jsem část Dělohy, muži vstupují do Jóni, kde se většinou moc nezdržují, zato v Děloze si prožívají zrození, užívají si tuto část života s radostí, někteří velmi vnímají prostor svého ranného vývoje, zastavují se u žen, které jej vytvářejí, cítím jejich respekt, zkoumání jaké to je být v Děloze, obklopen ženskou energií, která je láskyplná, přítomná, nespoutávající, cítím jejich svobodu, sexualitu.

Jsem moc ráda, že jsem mohla být přítomná, dávající, přijímající, cítící.

Jana Smetanová, 6.12.2015


 Sdílení

Která žena dovede bez protestu
dojit až k dlanim muže,
položit tělo vedle těla,
jak horky letni slunovrat
obejmout jej zcela
a v zápětí opustit,
když žádal by ji znova,
s laskavými slovy
jsem tvá svoboda.

Viram, 26.11.2015


Sdílení

Utajená ctnost muže Křtiny u Brna 20.-22.11.2016

Opakování je Matka-Moudrosti a Otec-Růstu

Víkend začal v pátek :-) Setkalo se 17 mužů a 13 žen. A Sofie Kalyani – průvodkyně, Mistryně, v ženském těle. Vyvěrající z prvotního soucitu a prvvotní krásy. Prázdno. Nic.
A dělo se.
Vytvořili se dva kruhy – oddělili se do dvou do navazujících sálů loveckého salónku na zámku ve Křtinách. Vnímala teplo a bezpečí a měkkoučko ženského kruhu a v návaznosti na Světlo ženy Vizionářka vně i uvnitř prožívala vše v ženském spolu prožité, cítěné, zářící i v životě – prakticky – v setkání a spojení i s kruhem mužským. Tím to celé pro ni dosedlo do života. Také cítila klid a důvěru ve vše, co se děje, a že je prostě postaráno – a že tedy nemusí nic :-). Být a dýchat. Velké uvolnění ve vnímaní mužů ve vedlejší místnosti, kteří jsou také spolu. A jdou k sobě. K srdci. Cítit. Záři, kterou jsou. Následně nahlížení do obou kruhů – muži k ženám a ženy k mužům jen zpoza dveří – a vnímání toho, jak to mají a jak jsou. Pak společné setkání – ženy v půlkruhu, otevřené, zářící, krásné, v jemnosti a muži stoupající si do kruhu okolo – síla v pevnosti toho stát v sobě pevně a jasně. Kateřina prožívala novou důstojnost a vznešenost bytí v ženském těle. V sobě i směrem k mužům. Vnímla sílu jež proudí ze spojení se sebou v podstatě. Bezpečí. Klid. Důstojnost. Úctu.
Také byla Kateřina byla součástí iniciace … vrámci čtyř-jediného obrazu … Kde stála v zastoupení Bytost – Proud – Záře …. PROUD, jež je vším. A všechno je jím. Jak zřít bytosti kolem sebe? Jak se dívat – aby to bylo skutečně celé. Kdo jsme? A jak to vypadá, když je to celé … Vnímala světlo, záři, třpyt – jako zástupce pro záři :-) A tak slova Zářím skrze proud doproudila, až k bytosti a ta inspirována je vyslovila.
A vše se děje v prázdnu.
Vše vrcholilo pro muže hlubokým rituálem pro osvobození – odpoutání se od pout s matkou a vlivu církevního – vrámci obrazu bolesti matka a syn na oltářích kostelů a mnohem dál (kam neviděla, přesto cítila). OBROVSKY. Ženy vytvořili v obrazu pochvu a dělohu pro muže. Pro cestu mužů. Tam a zpět. Dělo se uvolňování, osvobozování. Kateřina prožívala spojení se ženami v obrazu, jež byl v prázdnu malován. Cítila muže v uvolnění, v léčení v totální radosti, v pohybu – v živoucím pohybu, v srdcích dýchající a znějící pro skutečnost, jíž jsou. Celé to je zázrak. Obyčejně – neobyčejný. Jednoduchý. Z přítomnosti konaný pro nejvyšší dobro všech bytostí. Se záměrem pro osvobození osvícení a realizaci všech bytostí.
Vnímala krásu života v lásce … a svobodu v uvolnění do tvoření.
Poslední den v neděli muži sami tvořili – co je to ta utajená ctnost muže?
A postupně skrze muže přicházelo: Na svět přišlo světlo a tma ho nepohltila. A dál ve společné tvorbě vzniklo skrze muže toto:

Ctnost muže, je vědomá odvaha aktivně projevit láskyplné světlo prázdna v životě.

Ach …
Kateřina sledovala proces tvorby mužů a dovolila sama sobě zůstat v sobě – jen být. A k tomu vnímála i zvyky a tendence do toho vstupovat a “pomoct”. A tak to nechala být a byla – tak nejlépe jak mohla – v tichu a klidu, pro to nechat aktivně konat muže v proudu, v srdci.

To co v ní také zůstalo živě zapsané byla slova Libora Malého o tom, že záře je vše, co se ve vnějším světě ukazuje. Prázdno je vše.
A slova Sofie … pro ženy … že prázdno rodí prázdno. To se jí hluboce dotklo a cítila v těch slovech velkou lásku.

A vděčnost za cestu SPOLU. A učení. Ženou, Mistryní Kalyani Sofií.

V srdci a lásce napsala pro dějinnou dokumentaci Kateřina Maria Jindřichová v Brně.

Kateřina Maria Jindřichová, 24.11.2015


Meditace

Ahojky, přemýšlel jsem jak bych ten víkend (Utajená Ctnost Muže) nejlépe (a stručně) vyjádřil a vidím, že už to v mejlu je.

KŘTINY  :-)
yae
Jakub, 23.11. 2015

Sdílení

Krásná Kalyani,

chtěla bych Ti sdílet co se teď děje a co cítím, když přicházím do kontaktu s muži… Obávám se, že to verbálně nevyzní tak přesně, jak to vše cítím, ale pokusím se…
Cítím, jak poslední dny je něco jinak. Ono se to děje asi už dýl, ale teď je ten rozdíl tak do “očí” bijící…
To uvědomění toho přišlo nejintenzivněji ve čtvrtek, kdy mi za celý den přišli do cesty v nějaké delší souvilosti pouze muži… Oni to byli ti, které znám už nějaký čas, ale najednou jako by to ani nebyli oni. Většinou ty setkání s nimi jsou “ahoj jak se máš a jak to jde ve škole”, tentokrát setkání bylo opředeno lasky-plností… Nevím, od koho to přišlo první, ale já najednou cítila, že můžu být v naprosté přirozenosti, s důvěrou a v naprostém stavu “jsem sama sebou”. Cítila jsem se jak v pěřince, která je utkaná z jejich péče a lásky. A oni mi rovněž otevíraly svá srdce a při obejmutí, kterým jsme se loučili (a které dřív bylo jen hmotné “čau”) jsem cítila, jak se objímají naše srdce, naše duše…
A potom jsem se setkala s mým přítelem Janem, který je velice skromný ohledně vyjadřování svých citů a emocí…. Ten mě nepřestával překvapovat :-) Jeho oči žhnuly naprostou láskou, ale takovou…že jsem se cítila, jak kdyby koukal na svatý obrázek :-) V noci pak u mě v pokoji došlo k něčemu naprosto, ale naprosto pro mě nevídaného…kdy jsem na svém oltářku zapalovala svíčku za pejska, který mi ten den umřel…. On z toho byl dojatý, ten Honza, který se jen z nčeho nedojme…a když jsem stála u toho oltářku…přišel ke mně, chvíli koukal s dojetím v očích a pak pronesl větu, která je pro mě nej-nečekannější věta co mu z úst směrem ke mně vyšla… “já mám chuť zde pokleknout”.
Chvíli jsme tam ještě spočívali a já mu poprvé ukazala a vysvětlovala souvilosti věcí co tam mám, povídala jsem o růžích z meditací a že ta paní na obrázku, kterou tam mám, je Marie Magdaléna a mnohé další… Poprvé jsem mu tohle všechno s naprostou důvěrou mohla říct, protože jsem nepochybovala o tom, že naslouchá s otevřeným srdce, s naprostým zájmem….

Jsem za tohle, co cítím, že se teď v mužských srdcích projevuje ten pohyb směrem ven, tak šťastná! Tak moc….
Je prostě naprosto zázračné sledovat, jak to téma ohledně mužů, na kterém intenzivně pracuješ po návratu z Bhůtanu, sílí a šíří se a jde to každodenního projevu….
DĚKUJI Kalyani…

Svatava, 21.11. 2015


Sdílení

Kalyani děkuji za seminář Utajená ctnost muže, děkuji za možnost spojení. To že se děje něco velkého jsem pocítila již v pátek, první den co začal ten seminář….
Přeji ať se to děje pro nejvyšší dobro všech zúčastněných a všech bytostí.

Zdena, 21.11.2015


Satsang

Vše milující naše kalyáni jsi naše  zrcadlo a prosím  všecky bytosti at tě láskou na věky  chrání ,  ve dne i v noci s láskou  i prítomností. Jsi naše slunce zářivé jako hvězdy a za všecky ti posíláme radost jenom at jeti hesky. Prožíváme   cítíme   tvoříme i s dílíme.  Oživujem  duši  tvou a cítíme radost tvou,  srdcem  jdeme  za tebou . jeto pro nás  velké prání vidět  kalyáni  u prožívání . jsi náš vélký  poklad  a nechceme od toho doklad. Universum  tě hladí a domeček ti staví no a andělé jen praví dekuji obímám a ted miluji.

Dany Avramopulos, 20.11. 2015


 Sdílení

Ať jsou všechny duše šťastny!

Jaroslav, 15.11. 2015


Sdílení

Ahoj Kalyani Sofie,

Posílám sdílení a zpětnou vazbu k proměně po muzikálu Atlantida a současně po korunovaci díky kterému máme schopnosti prozařovat jakékoli místo a situaci.
Všímám si a cítím na sobě věta, která po muzikálu přišla: “je v pořádku jít dál” mi prozařuje mé dospívání a dodává sílu a uvolňuje. Je to pro mě jako mantra,
kterou si opakuju a cítím i na těle velkou ulevu. Děkuju. Jsem díky tomu mnohem efektivnější i v práci a ve vlaku a spolu s pranajámou a vědomým výdechem
se mě nedotýkají situace, které mi dříve dělaly těžko.

Mávám z Frýdku Místku z konstelací a mává Ida.

Děkuju

Sandra, 8.11. 2015


Sdílení

Milá Kalyani,

DĚKUJI za cestu spolu, za lásku, pohyb, ticho… co je za myslí, za vše čemu jsi mě naučila a vlastně stále učíš. A taky za přátelství, které mohly cestou vzniknout.

Terezka o tobě minulý týden hodně mluvila, že by se s tebou chtěla vidět, tak snad se nám to podaří a na nějakou z tvých událostí, kam můžou děti se dostaneme.

Přeji šťastné dny a posílám slunečné pozdravení z Brna

Martina, 3.11. 2015


Satsang

kalyani opet chci podekovat za krasu sadsangu pro vse vsech bitosti ktere tam byli pritomny byl to prome neco jako stedry den plny intenzivni pozornosti v to
co melo byt receno a bozi naplne dne jsem moc vdecna  mam s toho velikou radost a preji ti at taky tu radost ted muzes citit a uvedomit si pri ni, ze je nam dovoleno
dekovat i za veci ketere delame i to ze treba splachujeme jeto jedno co.

Dany Avramopulos, 3.11. 2015


Světlo ženy

Bolí mne, fyzicky mne bolí tělo, když se lidé neumí domluvit, když spolu hrají různé hry, ale pravdu si neřeknou. Vlastně to cítím hodně, hodně dlouho, ale až na posledním setkání – tréninku jsem to řekla nahlas a chtěla jsem hned všechnu tu bolest rukou, kyčlí i nohou pustit: vždyť stačí přiznat.
Děkuji Kalyani za Tvé upozornění: “Nepouštěj ji. Buď s ní.” Byla jsem, tělo povolovalo a oživovalo se. A své srdce jsem začala cítit i v rukách.
A vše pokračuje dále. Srdce mě začne silně bolet a tělo tuhne, když takovou situaci vidím, když se do ní dostanu. Už znám lék: mluvit o tom. A tak se to teď učím.

Děkuji, že jsi, že mne – nás učíš. V Úctě Jarmila Horová

Jarmila Horová, 29.10. 2015


Meditace

Meditace početí se mne vlastně vůbec netýkaly, počínat už nebudu. Je to vlastně jen pro ty mladé, které – kteří chtějí mít děti. Tak jsem si to říkala, když jsem se přihlásila. Až ráno v den odjezdu při balení kufru mi to došlo: “Ale mě se to taky týká, vždyť já byla taky počata! Moje tělo bylo počato, abych tu mohla být!”
Chodím už dlouho po Zemi, ale teprve to ráno mi to skutečně DOŠLO.

Děkuji

Jarmila Horová, 29.10. 2015


Sdílení

kalyani moc se tesim na  tvoje setkani prome vzdy nejhlubsi a nejkrasnejsi jenom  v srdci. preji to vsem chtela jsem poslat silny pocit as budes v brne protoze bysi lidi meli dobre uvedomit koho uvidi cim jeto oslovi v zivotech, ja rada vidim na lidech kdys na sobe pracuji vnitrne protoze ja sito taky preji z celeho srdce nejvic na svete.

Dani Krisička, 26.10. 2015


 Meditace

Milovaná Sofie Kalyani,

děkuji! na stotisíckrát !!!

Mantra proudí!
Je opravdu samočistící :-))))!!!!!!!!!
já su tak šťastná…….!!!!!
konec všeho utrpenííííííííííííííííííííí!!!!!
a
vidím se ZA..nebo spíš NAD….nebo jak to říct…….
a
přestaly fungovat  osvědčené čistící techniky, vypnuly se jaksi…..
a
jde jen zářit…čistí se / prozařuje se to samo, vidím těžké situace mého života…..nepadám do toho…rozšířená , jakoby jsem to já, ale dívám se z vyšší úrovně na všechno najednou , vše po prozáření je zalité sluncem a krásné, v té stejné situaci vystupují krásné předměty, krásné prožitky, které tam sice tenkrát už byly, ale které byly jakoby překryté tím starým těžkým pohledem….
a
to je taková úleva !!!!!
děkuju…………….Bože, děkuju!!!
a
a taky vidím, co ta mantra ještě všecko dělá…….
jak ruce nahoře se spojují s Brahma
a ruce spojené nad hlavou  – vytváří něco jako Světelný nebo elektrický obvod…
ruce na 3. oku – otevírají 3. oko dovniř, ale tak čistě a specificky….
a ven…ale neulpívavě a jemně …a čistě
ruce na očích….dřív jsem tuto pozici cítila nejvíce…a byla to silná záře z očí ven, jakoby z hlavy,
teď je to něco jako tekutá slast, která jemně teče očima hluboce dovnitř
ruce s výdechem sestupují na srdce – tekutá slast a vědomí a pozornost…ono je to asi to stejné nebo nevím přesně…stéká do oblasti srdeční čakry, široký proud teče vnitřkem do hrudi a naplňuje ji sebou samým
ruce spojené přetočené do jednoty – Brahma skrze špičky prstů prýští do Já uvnitř hrudi, které září, nadechuje Brahma a vydechuje Já do Brahma…po několika deších Já a Brahma splývají v jednu záři
záře se rozšiřuje vyplňuje tělo, těla, okolí
stav, který jsem zažívala v regresích, když mě třeba zabili a šla jsem k Bohu a pak z té záře se všechno, co jsem během té regrese prošla, tak se prozářilo
a
taky vidím, že jak se spojí moje Já s Brahma, spojují se Já a Brahma i jiných lidí, na které pomyslím….. vidím jejich srdce a jak “daleko” to mají k Brahma…
a
dívala jsem se i do rodu…a tam se všechny ty Já a Brahma spojily v mém srdci jaksi najednou a dohromady a dýchala jsem tak nějak s nima…nebo jak to říct..
a
mála je super, ale už chápu, proč jsi říkala, že počet opakování je jedno kolik
podstatné pro mě je dýchat s rukama ” v jednotě” na srdci, a pak se TO děje :-)
a
pro mě je to tak velké!
HLAVNĚ VIDÍM TEN SMYSL VŠEHO POČÍNÁNÍ!
CHÁPU POSTUPNOST VŠECH SEMINÁŘŮ, SVĚTLA ŽENY A MEDITACÍ !!!!!
to je taková úleva….
a
MILUJU TĚ, MILUJU TĚ , MILUJU TĚ  A DĚKUJU ZA SVATOU TRPĚLIVOST….
děkuju, děkuju, děkuju,
s úctou , vděčně a šťastná
ZÁŘÍCÍ
Samantha, 17.10. 2015

Sdílení

Kalyani

poprvé jsem zevnitř promluvil o své mámě s nadšením a radostí. Tvoří se ve mně nová změna, která je hodně jemná, nedokáži ji přirovnat k proměnám co jsem doposud zažil. Moje máma dostala nabídku práce kde je zdraví, láska a září to tam, tak to sama popisuje jak se cítí. Proměnilo se znechucení lidí a konkurenčních bojů.

S tím se ve mně vytvořil prostor a já si dovolil svoji oslavu narození s puvodní rodinou proměnit z dalších pro mě statických tradic do pozice “Toto jsem já” a provedl jsem rodiče Hostýnem, jenž tímto místem jsem byl vědomě proveden poprvé tebou Kalyani a Pavlem. Vše se stalo díky více a více zvědomování si Srdce jenž prožívám díky provázení meditací s tebou Kalyani Sofie.. Děkuji za prožitek svobody rozhodnotí..

Na své časové ose mám snad nejjasnější okamžik kdy jsem se vůbec nejsvobodněji, nejrozhodnutěji a nejjasněji rozhodl jít cestu s tebou a celou touto linií.. Nebyl to výběr, ale jasné rozsvícení Teď Tudy.. V mém životě se dějí samé úžasné věci ať je vnímám jak koli :)

Prosím a děkuji Kalyani Sofie za každou možnost, jenž mi přichází od tebe, skrze tebe a celého širokého pole jenž jsme a tím možnost učit se a vnímat sebe a nejen sebe :)
Děkuji ze srdce
David, 14.10. 2015


 Sdílení

Milá Sofie,

DĚKUJI! Nevím co vše proběhlo na posledním tréninku světla ženy, ale je až neskutečné jak je TO na Dádě vidět a hlavně cítit. Z Plzně odjížděla žena a vrátila se ŽENA. Mé mužské srdce pláče radostí.

S láskou
Jíra, 12.10. 2015


 Sdílení

Milá Kalyani Sofie,

chci se podělit o naši radost a štěstí …

Po přijetí Mantry a Mudry do naší rodiny o minulých vánočních meditacích za několik málo dnů naše dcera Anežka počala miminko.
O velikonočních meditacích a na Světle ženy jsi říkala, že se ruší staré systémy 30 let dozadu – měla jsem radost, protože Anežka měla 30 roků. Uvědomovala jsem si, že to není náhoda, ale milost, zázrak a krása. Teď o meditacích, kdy byl Míra léčen a pak probíhal rituál léčení srdcí mužů jsem vnímala, že se léčí i moje ženství a děloha.
To všechno uvolnilo cestu a naše Anežka, s velkou podporou ženského kruhu, ještě 28.9. na sv. Václava, i přes obrácenou polohu miminka, s lehkostí a rychle porodila chlapečka Eduarda. Na otázku jaký byl porod, dcera odpověděla: ” Mami, bylo to celé taková krása ..”
Naplňuje mě radostí a štěstím, že to má jinak, než jsem to měla já.

Jsem vděčná Tobě, Kalyani Sofie, že nám ukazuješ cestu, za Tvoje učení a příklad. Cítím, jak všechno to veliké co konáš, co neumím ani dohlédnout, proudí a je vidět i v obyčejných věcech a vztazích a jak se pak z toho obyčejného stává to velké…

A já jen znovu a znovu žasnu a děkuju …

Růža, 2.10. 2015


Meditace

Milá Kalyani, děkuji, že jsem mohla být přítomna v červnu na Hvaru na semináři Srdce dělohy, svoboda penisu. Děkuji za citlivé a jasné vedení, díky kterému se Přeměna stále děje… více věřím svému tělu, cítím se svobodnější, v míru. Vše je teď v životě lehčí. Často mnou zní Čí je moje tělo, Kdo se ptá, Kdo jsem já…. Přišla mi tam krásná inspirace na mé profesní cestě, žít se jako Zářivé zdraví a to se již tvoří. Děkuji, má cenu tady být…

Petra, 3.8. 2015


Meditace

Kalyani, milovaná blízká vzdálená,
a
děkuji, DĚKUJI, KUJI, kuji, ji ji ji ji ji jííí….
a
 začíná TO být vidět .. i pro mě .. cítit, projevovat se … VE VŠEM
a
DĚKUJI, jak nejhloub a nejšíř jsem schopná… TEĎ
a
MILUJI A OBJÍMÁM
a
Isabel, 17.6. 2015

Meditace

Milovaná Kalyani, srdečně Tě zdravím.Chtěla jsem se podělit o mou Veeelkou radost z nového bydlení,kvůli kterému jsem taky šla na Tvé meditace Jáma-Nijáma,za které jsem vděčná a šťastná.Podařilo se mi najít krásné nové místo k bydlení s mím přítelem a dětmi.Výhled do lesů a sluníčko svítí do oken celé odpoledne,s prostorem pro soukromí každého z nás…..no  naadhera  Děkuji Ti :)  Musím říct,že jsem opravdu za Tebe vděčná a jsem ráda ,že jsi.Těším se brzy na viděnou …S úctou Renata Reimi Kudličková

Renata  Kudličková, 5.6. 2015


Sdílení

Mám radost s Tebou pohled na splav mne omladil aspoň!asi před 35roky jsem pod podobným před M.B.na Jizeře chytil největší rybu!a před jejími zuby jsem měl fakt respekt!

Tygr, 1.6. 2015


 Meditace

Meditace Početí byly prostě PECKA!!!! :))))) To, co se změnilo, přenastavilo, vše se co na meditacích dělo.. DĚKUJI ZA TO!  Vše se dělo v takové přirozenosti, jasnosti, hravosti bez tlaků, bez nucení se…Děkuji za tu svobodu a bezpečí, které je vždy tolik cítěno..
Největší prožitek, který si z meditací Početí nesu stále a hloubš a hloubš se zapisuje, je – KDYŽ SI JSEM VĚDOMA KDO JSEM A JSEM SI VĚDOMA OKAMŽIKU POČETÍ A TÉ CESTY K TOMU, TAK NEZÁLEŽÍ NA NIČEM JINÉM! Není třeba se topit v tom, jaké bylo těhotenství, jaký byl porod, jaké bylo dětství – jestli cokoli z toho bylo bolavé, traumatické, šťastné, nebo normální… PROSTĚ TO NAJEDNOU NENÍ DŮLEŽITÉ VE SMYSLU, ŽE Z VĚDOMÍ KDO JSEM SE TOHLE VŠECHNO PROSTĚ “SMAŽE”, SJEDNOTÍ, VYLÉČÍ….STAČÍ SE OTEVŘÍT PODSTATĚ SEBE – tak jak jsem tomu aspoň porozuměla já. Ten neustále přítomný plamen vnitřního Štěstí, který silně hoří, i když se zvnějšku děje jakékoli překážky,
prostě stojí za to!
DĚKUJI KALYANI SOFIE! DĚKUJI!!!
Jsem Opravdu Šťastná, že jsem před těmi 9ti lety přišla na první Světlo Ženy…. ;) Můj Život se změnil do poslední buňky <3

Darja, 28.5. 2015


Meditace Jáma Nijáma

Ida
Jsem ráda, že jsem tady mohla být, je to pro mě navázání, pokračování Meditací početí, narozenin, další krok k tomu, abych tady prostě mohla být naplno a šťastná. Jsem součástí Hvězdné rodiny i na Zemi, nejsem sama, cítím se bezpečně, propojeně.

Stalo se hodně pro tu malou ve mně, cítím se svobodnější a víc se mi chce být tady na Zemi, Život mi přijde lehčí, jasnější, srozumitelnější…aha, dostala jsem ty dopravní značky, jen jiné než jsem očekávala na začátku.

Při rituálu Isabel byl pro mě nejsilnější okamžik, kdy ta síla v ní, která šla proti Životu, proti Univerzu, se po boji, který mi připomněl to, co se v době Ježíše nazývalo vyháněním ďábla, tak když se povolila, odevzdala, nastal obrovský klid, to byl zázrak a dojalo mě to.

U léčení Lucie bylo až fyzicky na jejím těle vidět, jak je do těla vléváno Světlo, Život, jak začíná dýchat a bylo cítit, že se to děje pro nás všechny.


Svatava

Cítím chaos, jsem moc ráda za všechno, co se tady stalo. Cítím to jako naťuknutí, jako chvíli před úsvitem, že jsem zase o krok blíž tomu, čemu mám být, ale nejde to úplně popsat.


Sandra

Obrovsky to mnou vibruje, je to pro mě silné, že jsem tady s přítelkyněmi.

U procesu Isabel jsem hodně cítila svého tátu, celkově co proběhlo, se dostalo až k tátovi, hodně se mě to dotklo. Cítím se asi o 100kg lehčí, ani jsem nevěděla, že jsem tak těžká, kolik toho tam bylo. Děkuji za každou sekundu, co se děje už od aktualizačních meditací, dojímá mě to a současně stále trochu překvapuje, jaká velká podpora proudí. Cítím se tady hodně v Sobě a je to pevnější než kdykoli předtím, teď cítím, že můžu s tou pevností jít do světa, nemusím to už ztrácet.


Adéla

Bylo pro mě ze začátku těžké otevřít se novým lidem, většinou mi to trvá měsíce a roky než se otevřu a tady jsem to stihla za tři dny.

Rituál byl hodně silný, cítila jsem hodně svého otce a přes něj i sebe, ještě nikdy jsem si nedovolila tak dlouho v kuse brečet, strašně to bolelo, ale bylo to skvělý, ještě teď mě to dojímá.


Lenka

Pořád vidím a cítím Vesmír a při rituálu pro Lucii jsem se dosedla na zem, nemohla jsem se pořád předtím vystředit. Je krásné, jak byly meditace krátké. Změnila se mi spousta zvyků, třeba že je něco možné odložit na zítřek, tak tady ta možnost nebyla, takže Štěstí je tady a teď!


Lída Krč.

Odvážím si hodně hodnotnou věc, mohla jsem prožít sebe Sama, Hvězdné Vědomí v Sobě a v tom cítím svou hodnotu. Z vědomí této své hodnoty, můžu jinak dávat hranice, vím, kdo jsem! a teď už to všechno vidím úplně jinak, jsem za to moc vděčná.

Při léčení pro Lucii jsem ležela na zemi se zavřenýma očima, byla jsem hodně se svým tělem a od té doby je ve mně klid, mám pocit že tím klidem děkuji ještě víc než slovem. Zářily mi kosti, viděla jsem a cítila, jak mi záře vychází z kostí, otevírala jsem oči v takové mlze a viděla jsem, jak záře tryská i z vás, prožila jsem, že jsem Záře a že i Vy jste Záře.


Petra

Měla jsem při rituálech pocit, že je to součást mě, cítila jsem ty muže, v těch časech minulých, prožívala jsem to s nimi, to bylo silný. Chtěla bych poděkovat Radkovi – mému bývalému muži, že to mohl vidět. Díky tomu, že je tady, se událo hodně i na osobní rovině, díky tomu jsem cítila vnitřní klid.


Isabel

Jela jsem sem s jiným očekáváním, které se mi dařilo postupně pouštět.

Mám v sobě jedno velikánské obrovské děkuji za to, že se to mohlo stát, děkuji za to, že tu jsem, děkuji že se to všechno už může dít právě takto.

Kalyani Sofie: tolik let, pamatuji si, když jsi vždycky přišla a někde jsi plakala a teď se to mohlo stát.

Isabel: Předtím jsem si připadala slabá, teď mám pocit, že jsem sílu ztratila úplně. Jsem teď zvědavá, odkud ta síla přijde

Kalyani Sofie: Vůbec nepochybuj, že Ty si oživíš tělo a rozšíříš se v něm, ta síla nepřijde odnikud jinud než z toho uvědomění, kdo jsi, cítíš to, to je důležitý, z nuly se dá vyjít úplně nově, kdyby tam bylo minus nebo plus jedna tak je to nakřivo, ale nula je úplně super.


Marie K.

Děkuji Kalyani, děkuji Proudu, děkuji Sobě, děkuji Lucie, děkuji Ido.

Při požehnání se mě dotklo, jak si šly holčičky pro požehnání, bylo to důležité pro tu malou ve mně, dotklo se mě to.

Vím kdo jsem a vím, že mám jiné poslání, teď už to mám i potvrzené, že můžu odejít z toho pole, kde teď jsem, že je to naplněné, nevím co bude.

Kalyani Sofie: Je v pořádku jít pomalu, ty už to v sobě víš, víš to zevnitř a ono se to začne zevnitř dít a měnit ty okolnosti venku, nemusíš do toho jít tak aktivně. To je to nejkrásnější, když tím pevným rozhodnutím vevnitř se začne měnit to venku a tím máte tu jistotu, víte, že jste na to dost silní, ta Záře, kterou jste, začne přenastavovat kulisy kolem, tu realitu.


Pavlína

Mám v sobě velký zmatek, vím, že se něco mění a nevím co, tak s tím tak jsem. V obou rituálech jsem cítila největší propojení, že se to týká i mě, že se to týká všech, cítila jsem v tom Jednotu a taky soucit.


Libor 

Převládající pocit je únava a pokora.

Včerejší Ve-smírná – rodina je pro mě silná.


Kamila

Děkuji všem, že jsem tady mohla být.

Díky rituálu pro Isabel jsem mohla pochopit tatínka.

Nemám v sobě moc jasno, ale tento seminář byl pro mě o přijetí a otevření se tomu, že všechno je jen energie a já si mohu vybrat, jak tím životem sama půjdu, je to moje volba.


Lucie B.

Hvězdná rodina – Hvězdná Záře – my všichni i já, děkuji.

Chci ještě poděkovat za tu větu, že ty energie, které tady jsou a jdou proti sobě, se chtějí ve skutečnosti spojit.


Radek

Líbilo se mi nejvíc, jak jsme seděli v kruhu podle věku, tam jsme měl pocit, že jsem přesně na svém místě, kde mám být, to bylo super.

Při rituálu pro Isabel jsem neviděl žádnou špatnou energii, viděl jsem obrovskýho borce, chlapa, excelentního bojovníka, úplně wow, krásnýho, ale chápu, že v kontextu Tvého ženského těla a současné situace je toto jaksi už bezpředmětné.

Líbil se mi tady aspekt rodiny, jak jsme byli spolu. Byl jsem asketik a hodně sám, medituju o samotě, ale jak je nás tady hodně, tak se dozvídám o sobě mnohem víc než když jsem sám. Stalo se tu za dva dny víc, než za dva roky, kdy jsem na sobě pracoval.


Ivana

Děkuji za propojení s Hvězdným Vědomím a za větu abych netlačila.

Při rituálu s Isabel jsem hodně cítila svého muže, bylo to pro mě hodně silné. Děkuji


Marie H.

Jsem šťastná, že to všechno, ty principy Jama Nijama, může fungovat takto, že to není o přísnosti, řádu, jak jsem měla v sobě zapsané ty tradiční věci, je to pro mě najednou lehké.

Za ty rituály jsem obrovsky vděčná, za všechny, kterých jsem se účastnila nejen teď, ale i jindy. Jsem vděčná, že může probíhat léčení, pomoc, děkuji všem, Sobě, Tobě Kalyani, děkuji, že jsem tady mohla být.


Blanka

Chci poděkovat za všechno, za toto společenství, za přítomnost, za vše co se tady událo, za nové uspořádání všech složek Jama Nijama a jejich postavení do jednoho celku. Ve mně tím proběhlo velké vnitřní osvobození.

Moc děkuji za to, že nám bylo připomenuto, že máme své předky – Hvězdné bytosti, protože jsem se tu niky necítila doma. Chci se omluvit svým rodičům a jejich předkům, vždycky jsem je milovala a budu milovat, ale nikdy jsem se tu necítila doma. Když jsem uviděla své hvězdné předky, tak jsem měla obrovskou radost, vím, kde jsem doma a ta propojenost je stálá.

Ty rituály – každý měl za sebou Hvězdné bytosti, nikdy nejsme sami. Bylo to silné i bolestné, bolelo mě srdce u rituálu Lucie, položilo mě to na zem, vnímala jsem se jako Hvězda, která prozařuje Zemi, to se dělo samo a ta bolest odešla. U Isabel jsem vnímala velkou blízkost, bolest mužů, vím, co prožívají ve svých srdcích a že to nemají jednoduché. Moc si přeji, aby se to tady dalo do pořádku, aby nebyly boje, aby se to propojilo Srdcem a Láskou, nedokážu už víc říct, než že děkuju. Děkuju Kalyani, jsem tak šťastná, že tu jsi, i v té fyzické přítomnosti. Vím, že bych tě dokázala vnímat, i kdybys byla jinde, že bych ti rozuměla, ale tohle je silnější, mocnější, děkuju.

Kalyani Sofie: Když jsi Blanko mluvila o té radosti směrem k těm Hvězdným předkům, že tu jsou, otočilo mě to tady na ženy – ty dvacetileté, tak dobrý, hvězdní předci, tak někteří sem právě přišli, aby to bylo na Zemi, že si sem takhle přicházíme a zase odcházíme.


Renata
Chci říct, že jsem přijela z města, kde je někdy pro mě Těžké být, je pro mě těžké vnímat, co v sobě lidi nosí, a tak si uzavírám srdce, abych to necítila. Tady jsem zjistila, jak moc mám srdce uzavřené, ze začátku mě bolela i hlava.

Jsem vděčná, že jsem mohla poznat, co je to skutečně meditace, pořád jsem jen poslouchala, jak o meditaci mluví duchovní lidi, pořád nějaké oooommmm a jak je to úúúúžasné a měla jsem k tomu spíš odpor. Tady mi to pomohlo otevřít se a díky tomu, že zářím, tak se mě nemusí dotýkat ta bolest dokola, ani v tom městě.

Děkuji za požehnání, obrovsky děkuji. Projasňovaly, projasňují a budou se projasňovat věci spojené s utrpením a nepochopením spousty věcí. Vidím, že když se projasňují mé myšlenky, tak začínám víc vidět a vnímat nejen sama sebe, ale i svého syna, kterého jsem léčila deset let z astmatu. Vím, že můžu být šťastná, že se můžu radovat, bylo mi řečeno, že mám tady i pevné místo k bydlení, v kterém se mohu radovat, které si mohu vysnít.

U rituálu Isabel mi byl ukázán obraz mého otce, kterého jsem nikdy nepochopila, byla to pro mě hodně zraňující osoba, děkuji Kalyani, za vše, co se dělo i v tomto kontextu, že jsem nepochopila muže, že to také mají těžké.


David
Přijel jsem s tím, že se do mě naleje Jama Nijama, kde jsem nerozuměl těm dvěma sloupcům, proč to tak je a co to znamená. Tak jsem rád, že teď vím, že do sebe nemusím nic lejt, držel jsem se starých vzorců, že se budu učit, učit, učit.

Ten rituál – jsem vždycky šťastnej, když se přiznávají muži. Učím se, že jsem Záře, Slunce, Paprsky, teď Hvězda. Jako muž jsem už dost bojoval a to i v tomto životě, v sobě, se sebou, já jsem si vždycky myslel, že musím vyhrát, že nemůžu něco vzdát. Teď už není doba, kdy se musí vyhrávat, pro mě je to o tom nechat věci být, jít do svobody a uvolnění.

Děkuji za ty obrazy – holčičky, mladá generace, dělá mi to dobře.


Lída Kov.
Děkuji za zření ve skupině, děkuji za přiznání Hvězdných předků, něco se ve mně změnilo, jsem Hvězdná záře.

Děkuji za rituál Isabel, mohla jsem hodně procítit vděčnost k mužům, co pro mě kdy udělali, nebo i teď dělají.

Při léčení Lucie jsem byla položena na zem, když jsem vstala, tak jsem byla znovu položená na zem a vnímala jsem, že se děje léčení pro mě i pro mou dceru, která má problémy s krví a nikdy mě nenapadlo, že to nemusí být jenom její. Děkuji i za léčení rodu.

Děkuji Kalyani, že mluvíš česky, já už vím, že se anglicky nenaučím a rusky už to nedám.

Kalyani Sofie: Já už si ani neuvědomuji, že je to česky, je to Světlo poskládané do písmenek, a to je to podstatné.

Lída Kov.: Děkuji také za přiznání inkarnace Terezičky z Lysieux.

Kalyani Sofie: Neříkám to proto, abych upozorňovala na ty inkarnace, ale na tu moudrost, kterou si neseme přes životy.


Lucie R.
ve mně zní Haleluuuujaaaa!!!! Tak to jen vtipně z přítomného okamžiku.

Děkuju, že jsem, že jsem tady, že jsem přijela i s dcerou, děkuju, že se můžu učit a víc se dostávat k Sobě, že věci, které nevidím, ke mně mohou přicházet, děkuju.

U léčení Lucie, když probíhalo to nalévání, tak mnou šlo Lucie, že jsi krásná, dívala jsem se na Tebe, tvé tělo, Tvé nohy a pořád mnou šlo: to je krása, to je krása, to je krása, děkuji že jsem to takto mohla uvidět

U Isabel jsem viděla něco, čemu by se dalo říkat souboj dobra a zla, něčeho, co nám brání jít k Sobě, co si neseme přes životy, šlo mnou až: tak tohle je exorcismus.

Taky jsem viděla svého tátu a své mužské inkarnace, poděkovala jsem si, dovolila jsem si poděkovat těm mužům, kterými jsem někdy byla, poděkovala jsem si dozadu.

Je ve mně prostě radost a hluboké děkuju v té radosti.

A ještě jedno svědectví. Měla jsem hodně bloklá záda, nemohla jsem už ani pořádně dýchat, bolelo to fest. Já jsem při požehnání sice tady natáčela, hýbala se, věděla jsem, že se to pro mě naplňuje jinak a přes to všechno ta bolest odešla, nemohla jsem se předtím ani ohnout, mnoho dní a teď o tom místě vím, ale dýchám, hýbu se.


 Meditace

Mila KalyaniPozdrav Růža a Míra z Peru 2015
Vzpominame a posilame srdecne pozdravy z Peru.
Nemame tady mobily a tak jsme ve spojeni jen kdyz se dostaneme na mail.

Chteli jsme v dobe meditaci byt u jezera Titicaca, ale nevime, jestli se tam dostaneme, protoze uz treti den jsme ve meste Arequipa, kde probihaji velike ekologicke demonstrace a je uplne ochromena doprava a zataraseny vyjezdy z mesta. Vyuzivame proto volny cas, ktery mame.

Chceme Tebe a vas vsechny na meditacich pozdravit a podekovat za podporu. Jsme s vami ve spojeni hodne intenzivne i diky Mantre, kterou jsi nam predala. Citime, jak nas tady nese, podporuje a jak diky ni pronikame k lehkosti a jak se sjednocujeme i s nadhernou zemi a lidmi tady.

Zdravime a mavame.

Ruza a Mira, 14.5. 2015


Meditace
 a
Kalyani Sofie,
po meditacích početí se toho změnilo mnoho. Tolik. Cítím se úplně nově – úplně jinak. Nově narozená. Vnímám svoji volnost, uvolnění ze vztahů, které mě poutaly – v nichž jsem se necítila svobodně a prožívala závislost. To vše se uvolnilo – ten stav ve mně se dá popsat jako velké uvolnění-osvobození,  že se není k čemu vztáhnout, kam, k čemu, ke komu se poutat. Jsem volná … Tak se cítím a to je totální obrat v mém životě. Fyzicky cítím větší teplo v mém těle a živost a pružnost těla a to že je tu pro mě. Cítím své tělo. Prožívám mnohem víc a hlouběji spontánní radost a smích. Vnímám i bolest – kterou přijímám a odevzdávám. A s tímto vědomím se stává mnohem menší. Rozpouští se. Cítím ji – ale je to jiné, když není boj proti ní, odmítání. Anebo je chvíli …ale prostě to už není ono. Jak můžu odmítat? Země pomáhá, když se cítím, když ji cítím pod svýma nohama. Srdce pomáhá. Cítím bít své srdce v hrudi – silně, teprve teď poprvé vnímám jeho sílu a zároveň jemnost a lásku. Cítím lásku Universa … Je to KRÁSA … DĚKUJI
 a
Děkuji Ti, že JSI a že JSME tu SPOLU… a že provázíš DOMŮ…
 a
S láskou Kateřina Maria, 10.5. 2015

Meditace

Milá Kalyani, je ve mně veliká vděčnost a úcta, že mohu jít s Tebou. A stále se zvětšuje, když si uvědomím, jak velkým nepochopením jsi musela projít už mnohem dříve Ty a jak málo lidí jsi měla v těch časech pro podporu kolem sebe.  A děkuji, žes to nevzdala.

Těším se na setkání s Tebou.
V úctě a lásce zdravím i  Tvé tělo a přeji krásný den.

Jarmila, 27.4. 2015


Sdílení

Milá Kalyáni.
Děkuji za reflexi ze dne 20.3.2015. Rád bych si s Tebou o tom popovídal osobně. Vytiskl jsem si Tvou odpověď a po částech se budu nořit do tajů toho co píšeš. Ale přesto mi dovol krátký postřeh k Tvé větě:
,,Pro mne je Pravdou, že míra pozornosti či nepozornosti k událostem významným a venku se dějícím neni v rovnováze s mírou pozornosti k podstatě Toho, kým jsme”.
Kalyáni, pokud jsem dobře pochopil, výše uvedenou větu, pak lidé jako celek, přikládají větší význam událostem venku než sami sobě,k podstatě Toho, kým jsme. To s Tebou plně souhlasím. Pokud se naučíme, nepřikládat všemu význam, bezmezně věřit okolí, médiím ,ale naučíme se pozorovat u sebe co s námi ta daná informace vnitřně udělá, jaké mám u toho pocity,strachy, tak po čase zjišťuji, že se mne ty věci až tak nedotýkají. Pokud to ve mne něco vyvolá, nějáký pocit, tak vidím:,, Aha, přesto tam je něco, co mně nenechává v klidu a to je to,  co se mám naučit. Pak tedy poděkuji té situaci,informaci, že přišla a ukázala se, proto že se s ní mohu poučit. Většinou to poučení spočívá v přijetí daného a já si pro sebe řeknu: ,,Ale i ty jsi takový” a pokud to přijmu z opravdového  vnitřního procítění, pak nastává zklidnění a vyrovnání se a cítím teplo a důvěru v božství…
S celistvostí Miloš

Miloš Odložil, 22.4. 2015


Meditace

Ahoj,

na meditacích při rituálu pro muže jsem vnímal, že před námi stála bytost, která nebyla ženou ani mužem (možná onou bytostí středu). Rozhodně vím, že už neplatí, co jsem napsal dříve. Mám (včetně osobnosti :-) nyní v Tobě důvěru pro provázení na všech úrovních (včetně prvních třech).

Jirka, 15.4. 2014

Ahoj,

nějak si pamatuji, že abys provázela kruh mužu (jen muži), tak bys od nich potřebovala nějakou ….. teď si to přesně nepamatuji, ale vnímal jsem to jako zpětnou vazbu – žádost – iniciativu.
Píšu tedy, jak je to ve mně:
Určitě bych uvítal, kdybys něco takového provázela. Byl bych za to rád. Byl by to určitě přínos nejen pro zúčastněné muže.
Když jsem se na to navnímával, tak se ozývala osobnost, která říkala: Jak může vést žena kruh mužu z hlediska prvních tří čaker – úrovní! Vždyť má ženské tělo, jak tomu může rozumět. Od 4. úrovně výš s tím nemá problém ani osobnost.
Když se vnímám hlouběji, tak v tom problém nevidím. Celistvá bytost vidí přes tyto úrovně. Hodnota tohoto setkání by byla velká.
Možná není důvod omezovat skupinu pouze na muže.
Možná byto to přineslo jinou otevřenost mužu v této skupině. Nevím, co má být přes Tebe konáno, nebo nekonáno.

Čím hlouběji se do toho navnímávám, tím hůře se mi píše, protože vlastně nic nepotřebuji a není co psát :-))

Jirka, 30.11. 2014


 Sdílení

Kalyani,
děkuji za zaslání a přijímám všechny fotografie. Cítím hlubokou úctu a
zároveň jasnost, jak mooooc bylo vykonáno. Cítím srdcem sílu a jemnost
Mužů, i těch, kteří ji schovávají. Ledy se hýbou. Díky Ti za to.

S úctou a díky, že JSI a že JSEM a mohl být na meditacích Početí.

František, 14.4. 2015


Meditace

meditace (početí): meditace byly prostě unikátní. Mám pocit, že pokud napíšu jakékoliv slovní hodnocení, tak tím zážitky z meditací jen zaškatulkuji, ohraničím a ponížím (jakákoliv superlativa nebudou dostačující). V průběhu meditací přicházely různá uvědomění a prožitky. Jedno pro mě nejdůležitějších uvědomění se týkalo mého srdce – zjistil jsem, že jsem své srdce používal jen jako indikátor bolesti, ale jinak ne. Rozpadla se mi iluze vykonstruovaná myslí, že jednám v souladu se svým srdcem. Moc také děkuji za uvědomění týkající se vědomého početí. Děkuji, děkuji, děkuji…

Jirka Šourek, 9.4. 2015


Světlo ženy

“Vaše děloha je vaše.”…něco uvnitř se pohnulo…JÁ MÁM SVOU DĚLOHU…jako kdyby tam celou dobu bylo: DĚLOHA MÁ MĚ….překvapení…já mám dělohu, tedy já mám i své srdce,…svoje tělo…JÁ MÁM SVOJE TĚLO?! Je to jako objev malého dítěte. Je rozdíl: Jsem v těle, to už znám, ale nějak ve mně nebylo zapsáno, že to tělo je moje. Jako kdybych celou dobu věděla, že žiju v těle, ale to tělo patří někomu jinému /třeba jako vypůjčené pyžamo/, nemohu jej řídit, vlastně mě ani nenapadlo jej řídit zevnitř. MÁM SVOJE TĚLO. JÁ HO TVOŘÍM? TVOŘÍM SVOJE TĚLO? JAK TO DĚLÁM? ČÍM? KDO JSEM?
Připadám si, jako když se znovu učím chodit…mám na nohou skákací boty a mám udělat krok…je to nové.
Děkuji, Kalyani, za každý krok na cestě. Možná ještě někdy upadnu, ale už vím, že ZVEDNOUT SE MŮŽU SAMA!
S láskou a vděčností

Eva Saraha Šmídová, 7.4. 2015


Meditace

Ahoj Kalyani,

děje se hodně… DĚKUJI… cítím velkou vděčnost…že JSI… a že JÁ JSEM tady na Bali… cítím velké spojení s Tebou..s Vámi..… mám velkou radost, že se děje.. a zároveň malinkatej smutek, že nejsem přítomna fyzicky… že jsem sama tady a přitom tu sama nejsem.. jak ráda bych si společně zatančila.. nebo jen spolubyla.. plula v té energi, která se tam díky tobě vytvoří.. hmm.. už tam jsem.. J cítím, že je to tak v pořádku… a musím se smát, že začínám teprve teď přijímat s vděčností, že jsem tam, kde jsem a že nemůžu být fyzicky všude… J a že vlastně to co jsem se naučila s tebou můžu teď v reálném životě používat..  A TO JE VELKÝ DAR.. DĚKUJU..meditace ATMAVIČÁRA a PRANAJÁMA je fakt BOŽÍÍÍÍÍ… další meditace také, ale teď mě hodně pomáhají tyhle..  hodně brečím nad tím co se mi děje …a když si uvědomím že nejsem oběť  tak  odevzdávám.. pak se dostává klid.. vyrovnání se- smíření se situací…a vděčnost.. hodně se mě tu transformuje vše co se týká lpění.. spoléhání se na druhé.. a manipulace od mužů.. asi karma.. :-) žádám , prosím a modlím se o rozpuštění.. nebo spíše rozpad v jemnosti..

Hodně ve mně zní: „Moni.. nespoléhej na nic a na nikoho- jen na sebe.. měj srdce otevřené, ale věř jen sobě.. co se stalo je minulost.. teď je teď.. svoboda.. „

Děkuju moc Kalyani za tvou podporu.. cítím Tě.. Vás.. Nás..

Objímám..

V dojetí..i dojetí Moni, 5.4. 2015


 Světlo ženy

Milá Kalyani,
děkuji, že se mohu učit zřít srdcem, děkuji, že mohu být s tebou ve spojení. Co je to zřít srdcem? Je to cítit srdcem, vidět srdcem, slyšet srdcem. Vědomě cítit svoje srdce. Děkuji, že jsem mohla na semináři slyšet a vidět lásku a jemnost v tvém jednání k tvé mamince. Děkuji i Tvé mamince Věře, že mohu vidět její láskyplné přijímání tvých proměn v zářivou a božskou bytost.

V radosti a ve spojení
a
Ivana Magdaléna, 2.4. 2015


Světlo ženy

Milá, vzácná Kalyani,
jsem v Jednom chaosu, úžasu, poděkování i zpytování, studu, hledání, ano i ne…
jsou tu Srdce…Děloha… Jedno… a Nic z toho, co jsem dosud znala…
Děkuji Ti… děkuji za Tvou konající a milující Přítomnost…

Miluji Tě,
Táňa, 30.3. 2015


Sdílení

Milá Kalyani,
jsem vděčná za připomenutí mé radosti, která se objevila při požehnání Tebou a Zdrojem.
Moc Ti děkuju za Tvoji neúnavnou pomoc, která proměńuje.
Teď už vím, že už nejsu v řiti, tak, jak jsem se cítila dřív. Mám obrovskou naději, kterou v sobě cítím, díky tomu, že Jsi a že nám ukazuješ cestu k Sobě. Jsem Ti tak vděčná, že už vím, že mám v sobě Světlo, ke kterém jdu, i když to někdy moc bolí.
Těším se na brzké shledání s Tebou, kruhem Žen i Mužů, i když jdu s trochou svíravého pocitu – co bude?
Děkuji za tu sílu, kterou cítím v sobě, jít dál. Děkuji sobě, že jdu.

Marie, 28.3. 2015


Sdílení

Kalyáni, to o čem píšeš je zneklidňující,ale pokud tomu budeme dávat význam, tak to bude sílit. Když tyto informace o dění ve světě slyším, pouze je vyslechnu, ale již se jimi nezabývám, protože pokud ano, tak mysl je schopna okamžitě vyfabulovat jakýkoliv scénař a už se to rozjede. Pokud se naučíme naslouchat, ale nepřikládat věcem význam, tak dle mého už ulevíme celému vesmíru. S láskou Miloš

Miloš Odložil, 20.3. 2015

Děkuji za názor.
Odpovídám pro vyjasnění. My tomu nedáváme význam, ono už to význam má. Má to svůj tvar, obrazy, obsah i náboj, proto to vyvolává pocity. V tomto případě prý pro Vás zneklidňující.  A ty se berou odkud? Z nevědomé části mysli, kterou v běžných situacích lidé nevnímají. V nestandartních situacích, jako je tato, se z této nevědomé mysli vynořuji kolektivně obrazy a pocity, vstupují do vědomé mysli. Zavírat před tím oči a Srdce ničemu nepomůže. Jak na to reaguje mysl právě popisuji a řešení je v závěru. Transformace toho, co jde z podvědomí, kdyź se takové téma objeví. Tim se zajišťuje to, že se následně události neopakují. Proto se události, situace osobní, národní, v životech opakují. Tím dostáváme šanci na změnu. Změnu v náboji nevědomé mysli, která podvědomě přitahuje do životů ” stejné” situace. I historicky. Protože člověk není vychován k očistě podvědomí, drží minulost v sobě, po generace. A svět a události jsou pak  nástrojem vyrovnání. Změna je našem Nitru a následně ve zpusobech chování. To je vědomý život.

Pro mne je Pravdou, že míra pozornosti či nepozornosti k událostem významným a venku se dějícím neni v rovnováze s mírou pozornosti k podstatě Toho, kým jsme.
To je podstata mého sdělení. A ta je vskutku zneklidňující. A to je dobře. To přináší změnu. Ta vždy začíná neklidem. Směřujíc ke- k- lidu:-)))
Naslouchat bychom měli svému Nitru, a pak bychom slyšeli, že ono nechce mlčet ke změnám vně. Naopak, je třeba činů i slov pro změnu.  A to je rozdil mezi člověkem jednajícím z Nitra( Ducha) či toho, kdo jedná z mysli.
A je třeba si uvědomit, že když zde něco píši, je to vhled. S vhled nevychází z mysli. Proto zde vhledy píši. Setkávám se často s tím, že lidé spolu mluví jako by všichni byli v mysli.Miísto aby Srdcem poznali, rozlišili, jak to je. Rozlišovací a uvědomovací schopnost. A vědomí Kdo jsme a z toho žití. To je to na co poukazuji. A každým oka- mžikem jsem vedena konat pro proměnu. To ví, kdo mne zná osobně. Vhled 20.3. je jistě v tomto také odpovědí.
Přeji krásyplné  dni.

a
V úctě
Kalyani


Sdílení

V sobotu, 14. 3. 2015, při večerním posezení s přáteli zazněla zkušenost Adama. Je to milovník všech zbraní, jeho zálibou je airsoft, taktiky boje. Když ale ten den jel jako obvykle “hrát” airsoft, stalo se něco nového. Cítil, že nemůže střílet, nemůže bojovat – a je to silnější, než on, než jeho vlastní vůle, návyk. Jel domů a vnímal, jak se tento impuls nebojování šíří skrze něj dál….k dalším mužům se zbraní v ruce. Děkuji za takové přátele, děkuji za propojení s Kalyani….děkuji, že ZÁZRAKY JSOU MOŽNÉ.

Šárka, 19.3. 2015


Světlo ženy

Jdeme sami k sobě. Krůček za krůčkem. Je to proces. Každá za sebe a přitom společně. Nevíme co nás čeká, víme že jsme v nejlepší péči. Víme že na to nejsme sami. Jsem vděčná, že jsem byla před  lety přivedena k projektu Světlo ženy. Setkávání v kruhu žen s osvíceným a jemným vedením Kalyani mi přináší povznesení, naplnění, prožitky, pochopení, uzdravování. Dnes je mi již jedno jaké téma máme na pořadu dne, jelikož vnímám jak si vždy vezmu to své. Jdeme do hloubky, někdy překonáváme své strachy, někdy se smějeme, někdy jsem vážné, někdy pláčeme, někdy mlčíme, jindy mluvíme, někdy v pohybu, někdy v klidu, někdy posloucháme, někdy sdílíme. Pestré jako život sám. Není to duchovno odtržené od života, je to duchovno pro šťastný život v pravdě a lásce. Vnímám zde vznešenost, úctu, čistotu . Přijímáme se a jsme přijímané ve své síle i ve své zranitelnosti. Vibrace a úroveň energie, která se na světle ženy vytváří je blahodárná. Děkuji Kalyani, že nám je umožněno pokračovat…

Karla Růžičková, 9.3. 2015


Meditace

Aktualizační meditace a Přítomnost a konání Kalyani- to, co rozhýbaly v mém životě, nedokážu ani snad popsat ani vyjádřít tu vděčnost a dojetí, které ze mě srší! Děkuji za každou minutu proměn a možností! Jsem šťastná že jsem před 8mi lety řekla ANO prvním meditacím, které jsi nabízela a že jsem na cestě vytrvala. Ty Dary, za tu dobu, to kam mě meditace v Přítomnosti a s celou linií Mistrů dokázaly posunout…proměnit nefunkční, odkrýt zahnívající nebo neviděné! To vše s obrovským Darem jemnosti, důvěry a hravosti i tance… DĚKUJI DĚKUJI DĚKUJI!!!
A doporučuji všem, kdo jen trochu uvažuje nebo neví, jakékoli meditace s Kalyani – VŽDY to stojí za to a už se nebudete chtít vrátit na místo, kde jste byli před meditacemi a před změnou….je to jeden Dar v druhém….. Za mě nekončící vděčnost a miluji tento projev Universa a Lásky :)

Darja, 9.3. 2015


Sdílení

Jdu a cítím stromy i s kořeny, vnímám, že takto jsou CELÉ,
vidím KRÁSU a ŽIVOST krajiny,
vnímám své nohy jak se pohybují a dotýkají se ZEMĚ,
cítím VDĚČNOST sobě, cestě, i do roviny rodů, … vděčnost, která oživuje kvalitu MÍRU,
uvědomuji si, že je skládáno…v pravou chvíli…
interpretuji SEBE

Mirka Hudcová, 6.3. 2015


 Sdílení

ÚPLŇKOVÁ PRO KALYANI

Přijímám z Pramene nauku živou,

Žár touhy, plamene, šíří se žilou,

Tepny zas pulzují v tlukotu Srdce,

Jak mohu nedojít, když Láskou jsem přece,

Vděčnost a slzy jdou nad Milostí Ducha,

Pravda a Skutečnost i na tělo ťuká,

Mistři a bytosti, co prozřít nám pomohou,

Děkuji, děkuji, za spojení za duhou,

V jemnosti Proudění koukám se na svět,

Nebolí, nevoní….to Cesta je na Zpět

Do Podstaty, do Lůna, k prvnímu třesku,

Prosím Tě, Mistře můj, ukazuj Cestu,

Dobře vím, že vedeš mně, chvílemi neseš,

Cítím Tě v krvi své i v každém tepu Srdce,

Děkuji, děkuji, jak vděčnost mám vyjádřit?

Snad pohledem do očí a touhou Skutečnost i žít,

Děkuji, děkuji, vím, že i člověk jsi, ne žádná modla,

Jsem tady i pro Tebe, by v těle tu Přítomnost konati mohla.

Věnováno Kalyani

Ida Keltnerová, 5.3. 2015


Sdílení

Světelná bytosti Kalyani. Je příjemné vnímat Tvou Bytost, Tvé Vědomí a vše co tvoříš.S úctou  a obdivem vnímám Tvůj proces zvědomování, odvahu s jakou se pouštíš do všeho nového, neprobádaného, prostě to žiješ. S láskou přijímám Tvé povídání.Hledám odvahu se přihlásit na Tvé semináře,ptám se sám sebe, mám tam jít, nebo pracovat sám se sebou, ztišit se a pracovat na sobě.Je to lakotnost vydat toliko peněz,ano asi tam to bude. S láskou Miloš

Miloš, 18.2. 2015


Sdílení

Ahoj Milá Kalyáni,
shlédl jsem únorové video – Paráda.
Jsi tam krásná, ale fakt ses změnila,
tvář i pohyby, energie, jsi to Ty, ale
chvílemi jsem Tě nemohl poznat.
Už se těším do Křtin.
Doporočila jsi mi homeopatii,
asi jsi měla pravdu, jsem v procesu, ale taky jsem hotovej, úplně na sr..ky,
Snad se zbráborám . . .   :-)
Dík za Mnohé . . .
Doporučuji mahagenia Emila Páleše
v pořadu “Ariadnina nit”
http://www.slobodnyvysielac.sk/ariadnina-nit/m5/p19/r37

a jeho knihy o “Angelologii”

Něžně objímá
Arne, 17.2. 2015


Sdílení

Milá Kalyani, děkuji, že jsi jela di Indie, děkuji i sobě, že jsem se rozhodla jet také. Celá cesta byla naplněná mnohým poznáním, změnami, dokončeními. Ale stále je pro mne největším prožitkem setkání se sebou – se Sebou.
Jdu s Tebou od roku 2006, celou dobu učíš Kdo jsem já? Vím, kdo jsem já. Ale tam, v jeskyni jsem to prožila, cítila – dotkla jsem se SEBE. A rozdíl? Ten je hlavně v tom, že teď mohu opravdu pravdivě řici: vím, kdo jsem.
Děkuji, že mohu s Tebou dál poznávat Sebe.
V Úctě Jarmila Horová

Jarmila Horová, 16.2. 2015


Sdílení

SPOLU…..jak důležité to teď pro mě je…..cítím nás, jak na různých místech republiky svítíme a pulzujeme ve společném záměru, světelná síť hořících Srdcí, světelná síť bez problémů, světelná síť tvořivosti….žiju své individuální věci a přitom právě dnes jsem si opět silně připomněla, že jsem součástí i toho širšího, většího, že můj Život není jenom můj…že tu nejsem jenom pro sebe….VLNA…..
Když necháme zemřít všechny iluze, zbyde Pravda, nebude KDO by hrál ty hry….dívám se dopředu a vím, že započínáme to, co budou dále rozvíjet generace po nás a my zase pokračujeme v tom, co dělaly generace před námi a jsem rozhodnutá naplnit ten svůj díl…..
Děkuji Kalyani za to Spolu, děkuji všem, kteří to žijí, děkuji za Pravdu….vidím ty roky, životy práce, aby to teď tak mohlo být……mám své MÍSTO….V SRDCI…

Ida Sára Keltnerová, 29.1. 2015


Světlo ženy

Na hluboce meditačním Světle ženy jsem v jeden okamžik byla zastavena a uviděla ženy – Bytosti – Duše v tělech tančit. Zřela jsem, jak se každá pohybuje jinak, jak jsou všechny krásné, jak každá z nás potřebujeme PRÁVĚ něco jiného, podle toho, kam jsme zrovna v TEĎ dotančily… a jak je bezpředmětné se srovnávat. Děkuji. Zas a znovu za všechny dary a padající závoje Kalyani – Univerzum.

Monika Isis, 28.1.2015


Sdílení

Byla jsem mnohokrát svědkem zázraků, konaných skrze Kalyani. Děkuji, že jsi přítomná v mém životě, Kalyani.

Tereza Tara, 17.1. 2015


 Sdílení

Kalyani děkuji.
Opravdu moc děkuji.
Cítím opět své srdce.
Cítím vnitřní pokoj a klid.
V prvním týdnu v lednu jsem
prožívala velké úzkosti a bolesti u srdce, svírání na hrudi
a různé škubání, nemohla jsem pořádně dýchat,
Cítila jsem velké napětí, v těle, měla jsem velký strach o život.
Připomínala jsem si Tvá slova – v pulzování
svého srdce mohu být svobodná.
A vždy, když se na chvíli vše uklidnilo,
cítila jsem tu svobodu a uvědomila jsem si, že je to pro mě
velká hodnota, svoboda, že o ni vnitřně usiluji celý život.

Ať se děje, co se děje, ve svém srdci můžu být svobodná.
Nyní už pár dní se cítím velmi klidně a uvolněně,
jako by ze mně všechno spadlo, svobodná žena.

Děkuji
Tereza Tara, 17.1. 2015 – www.terezatara.com


 Sdílení

Milá učitelko moje,
posílám Ti slova vděku za Tvoji moudrost a To, co skrze Tvoji formu přichází. Vždy to pro mě byla inspirace (mnohdy i v podobě provokace jakožto
pobídka k činu či samostatnému přemýšlení), spojopování se se silou, s ženstvím a vedením směrem porozumnění.
Nyní procházím těžkou osobní zkouškou, která se manifestuje na mnoha úrovních.
Dnes ráno jsem se vzbudila s pocitem klidu, ve kterém jsem okamžitě rozpoznala taktéž Tvoji přítomnost a podporu, spojenectví.
Tak Ti o tom píšu, neboť tentokrát nastal čas, abych to vy-jádřila i slovně.
Ze srdce si přeji a žádám o jasnost a srozumitelnost pro každého, nechť je očištěno a přijato vše, co může v tento čas dojít proměny.

S pokorou
Tereza, 15.1. 2015 – výtvarnice, básnířka


 Sdílení

Děkuji Kalyáni za ukázání cesty k “otci”…jít prvně Cestou po linii k Maharšimu…že nemusím prvně biologického. Čím více a více se spojuji tím více a jasně se mi ukazuje to neviděne a nepřiznávané k tátovi… A kde tam leží to “zakopané”.. Uf. A ději se už proměny – táta mi např. Napsal první e-mail….a on je prostě tak užasně ftipnej :).

Tak se modlím, aby to bylo nejen viděno, ale i proměňováno….To je tak nový pocit, cítit, že ani sekundu v tomto životě jsem nebyla sama! Ach….

Darja, 2.1.2015


Sdílení

Oči… Kdysi dávno jsem si přála, aby lidé byli průhlední. Cítila jsem obrovské uvolnění energie. Bylo to tak prosté, je to tak prosté. Četla jsem teď úvodní stránku na Tvém webu Kalyani a byla vedena k meditaci. Tak jak před rokem na vánoční slunovratové meditaci, dotazuji se kdo jsem já a jsem vedena k hara. Křišťálové srde se rozsvěcuje podivným ostrým světlem jakoby se mělo rozpadnou na kusy, tam dole cítím splynutí, obrovskou lásku, je mi dáváno tělo. Proč? ptám se a zespoda vede linie vzhůru, zakláním mírně hlavu, takže prostředek čela směřuje vzhůru. Přijímám sílu. Kdo jsem? Něco se opravuje v hlavě, cítím tělo a napětí jak se držím starého vzorce-jsem tělo. Mohu jej odevzdat. Najednou jsem stolem, na kterém leží ruce i panelákem za zády. Cítím radost, mohu jí odevzdat… a najednou je volná, kdo tedy jsem? Cítím lásku, jsem milována. Jsem……Milována.
Děkuji Kalyani, šťastné bytí všem bytostem světa

Ingrid Mona Kamila Šefrová, 2.1. 2015


Sdílení

děkuji, děkuji, děkuji, milionkrát děkuji! Včera jsem měla hustou a těžkou chvíli, prosila jsem si o pomoc a poté, co jsem vyslovila třikrát Kalyani, to trvalo jen pár nádechů a výdechů a bylo… jasno, čisto, lehko a pochopila jsem to, co se mi dělo, ulevilo se mi a znovu se proměnil stupeň nastavení mé “důležitosti/povýšenosti” do uvolnění blíž ke mně samotné.

A dnes je mi lehce a krásně.:-)
Děkuji, děkuji, děkuji, děkuji!

Mariana Marie, 30.12. 2014


 Sdílení

Milovaná Kalyani,
zase několik dní mám touhu ti poděkovat… :-) konkrétně k Bali..

Děkuji za cestu kterou jsem s tebou mohla jít … cítím velkou vděčnost, že jsem s tebou prožila a strávila čas na Bali, za všechny transformace..
Nyní si hodně uvědomuji jak jsem byla vynesena do vyšší vrstvy.. sice jsem ti to už říkala, ale zase to přišlo..DĚKUJIIIIIII…
Bydlíme s Darjou v pokoji v hotelu My lovina …to je ten resort, kde jsem loni spala 1 noc než jste přijely ze Sanuru od princezny a já nemohla bydlet jinde ikdyž to bylo na mě dost drahé.. a pak jsme jely do Aditia..
Prostě cítím velký dar.. kdybych neprošla s tebou i tu královskou energii asi bych bydlela někde …ble ble.. ani mě to nejde napsat kde.. a ted.. si to tu i díky Darje užívám, cítím důstojnost.. a že to tak má být..
Velká vděčnost za tuto proměnu..
DĚKUJIII..

Moc přeji vše nej.. štastnou cestu, pobyt i návrat do Indie i zpět domů…
Máváááám

V LÁSCE I VDĚČNOSTI

Moni, 2.12.2014


 Světlo Ženy

Mému srdci milá Kalyani,
předem mého dopisu Ti chci poděkovat za “Pohled”:-)

Nedá se snad ani popsat slovy, co a jaké zázraky se děly na Vysočině a přetrvávají do teď.
Pamatuji si zcela jasně a čistě své přiznání a příslib, kdo jsem a co mám ve svém okolí šířit. A i když už tam bylo zřejmé, že
to nebude snadné, až přítomnost tady a teď tady v “realitě” ukazuje, jak těžké to opravdu je a bude.
Ale právě díky všem zázrakům a činnům vykonaným na Doubravce, díky přijetí Mantry a Mudry Života-zření srdcem, díky jejímu praktikování, ale hlavně díky Tobě milá, pravdivá, svobodná Kalyani prohlašuji slovy jedné muzikálové písně(muzikál Galileo):
NIKDY TO NEVZDÁM!
Díky všem těm činnům a zázrakům a darům mám tu sílu.
I když s pokorou přiznávám, že to často není snadné.
A mé srdce by si nejraději dalo špunty do uší a zavřelo svá srdeční víčka.
Dnes a denně jsem konfrontována s “realitou”showbussinesového života, kde proplouvat jím se někdy podobá spíš topení se a lapání po dechu.
Já si ale přeji svobodně dýchat, tančit, zpívat………………šířit:-)))))))
A tak mám prosbu a žádost a touhu mému srdci drahá Kalyani, vrať se nám z Indie!
Pro všechno to, co konáš. Pro to, kdo jsi. Jsi tu potřeba.
I já Tě potřebuji, abys mi pak po návratu,mimo jiné, třeba poradila, jak to vše zvládat ještě s větším klidem a grácii:-)
6.12. na Tebe budu myslet a zpívat Ti do dálky.

Šťastnou cestu Kalyani, Tobě i všem, co s Tebou cestují do Indie.
A návrat ve zdraví.
Nevýslovné DĚKUJI.
Svým srdcem zřící a slyšící Šárka Marková

A přikládám ještě báseň, která vznikla na Doubravce, v noci před přijetím Mantry a Mudry a kterou vezeš s sebou. Děkuji.

Modlitba i Óda na touhu srdce
Z jednoho zdroje na Zem přišla
jsem
Z JEDNOHO ZDROJE.
Z jednoho Zdroje dolů, do stran
sem
místa, plného boje.
Z jednoho Zdroje z LÁSKY
přišla jsem
přišla jsem naze
Mé srdce, můj zdroj zde bojem
umírá-tak toužím v lásce žít
i tady, blaze.
Touha je hybatel v lásce žít
Touha je bezedným zdrojem,
jak tady na Zemi v lásce být a
žít láskou, LÁSKOU, né bojem.
Amen a s Díky
17.11. v 1:40h.

Šárka Marková, 27.11.2014


 Světlo ženy

Prosím, nauč mne meditovat”, byly slova mého syna Šimona den poté, co jsem se vrátila z Meditací s Kalyani v kruhu žen Světla ženy. Teď nově věnujeme pár minut před spaním ztišení, no někdy jsou to možná jen sekundy než přijde další Šimonovo otázka, ale jeho zájem a ochota k této ne-činnosti … Jsem z toho v úžasu. Stejně tak jako, když se ptal na to, kdo je to Mahariši, jehož fotky si všimnul v knihovně (je tam už několik měsíců) a pak jsme spolu prohlíželi knihu o Maharšiho životě a Arunáčale …

Děkuji Kalyani za všechny proměny a uvědomění, kterými jsi mne kdy provedla a stále provádíš…

Ivana Sakura, 27.11.2014


 Sdílení

Milá Kalyani, děkuji, že Ti mohu napsat tuto pro mne krásnou zprávu. 
Když jsme se v roce 2006 potkaly, tak jedna z mých prvních proseb k Tobě byla,  co “udělat” se synem, nevěděla jsem si rady s tím, co se tenkrát dělo. Od Tebe přišlo: “neřeš syna, řeš sebe”. A tak jsem to dělala. Náš vztah se postupně měnil a minulý týden se stal zázrak. Syn mi zatelefonoval a zeptal se mne: “Mami, nebyla jsi zdravá, tak se ptám, jestli něco nepotřebuješ.”

Děkuji Ti za Tvou radu, za všechna Tvá SLOVA, za učení…. za vše, co dáváš. Poznávám v každičkém okamžiku, jak to mění nejen život můj, ale všech, kteří jsou kolem. Mění ke štěstí.

Jarmila Horová, 26.11. 2014


 Světlo ženy

V pondělí po Meditacích s Kalyani v kruhu žen Světla ženy si jdu ráno po ulici a potkám muže, který se mi podívá do očí. Dívám se mu do očí a …. v tom oka-mžiku si uvědomuji, že je něco úplně jinak než dřív… v uších mi nezní žádné hodnocení, posuzování, analýzy, komentáře… jen ticho… nádherné Ticho… a já se dívám do očí muže, bytosti v mužském těle… nádech výdech… další oči a …. Ticho… Ticho… Ticho…
Děkuji Kalyani, děkuji vám Ženy Světla Ženy, děkuji i vám naši průvodci! A děkuji sobě, že můžu být v téhle nové Svobodě!
Děkuji, děkuji, děkuji!

Mariana Marie Koukalová, 26.11. 2014


 Meditace

Každé meditace byly pro mě vždy obrovsky přínosné, transformující, objevné…….ale když se teď s odstupem 7-mi let dívám na svůj život, tak vidět to vcelku mě až dojímá. Umět pozorovat nezaujatě situace, dokázat při konfliktech jít do nadhledu a vidět i souvislosti, mluvit vědomě a vnímat vědomě slova…jak můžou být až zbraní, když jsou používána nevědomě. Naučila jsem se i ROZUMOVĚ pochopit a umět předávat dál. Naučila jsem se vědomým krokům a jak cokoli, co děláme je modlitbou. Naučila jsem se o sobě, svém srdci, o tom, kým jsem a odkud jsem, o tom KDO je to Mistr…a taky jaký je rozdíl, když mě vede Mistr a když “lektor”. A nejen že jsem se to vše naučila, já TO ŽIJU.

Darja, 26.11. 2014


 Satsang

Děkuji Kalyani za neustálý tok In-formací a možnost účastnit se Satsangu i s dětma. Rozpouští to ve mně různé představy a zažité vzorce uvažování a chování i vůči dětem, obrací mne to pozorností víc do svého nitra. Díky Satsangu pociťuji a oživení a uzdravování mne samotné, mého vztahu k synovi i jeho až na fyzické rovině, kdy mu ustaly oční tiky, které prětrvávaly několik týdnů. Syn Rastík byl moc rád, že se tam setkal s mým bývalým partnerem a jeho novou rodinou a mohl být v kontaktu s dětmi a obzvlášť miminky. A já jsem mohla vidět, jak se syn zklidnil a posadil na své místo, když já jsem vyslovila, co ve mne je uvnitř. Díky Kalyani, že mi to ukázala, abych si to uvědomila.

Alexandra Hlavnová, 24.11. 2014


 Supervize

Děkuji Kalyani za to, že tady JSI a konáš. Díky za to, co jsem na supervizích mohla vidět, uvědomit si a přímo cítit a prožít. Tvoje Přítomnost mě neustále obrací k otázce: Kdo jsem já? A spolu s Dechem je pro mne cestou návratu ve chvílích, kdy se ztrácím a zapomínám… Jsi pro mne tokem Inspirace, Milosti, projevu Pravdy, Lásky, Řádu a Odpuštění a taky ukázkou toho, jak tady na Zemi lze Být a Žít. Velmi si cením jedinečné a neopakovatelné cesty výcvikem systemických a rodinných konstelací, pod vedením Tvým a Pavla Veselého, za co Vám oběma moc děkuji. Díky zkušenosti výcviku jsem mohla být účastna supervizí s Kalyani v září 2014 a zažít novou dimenzi konstelací, aktualizovat své vnitřní nastavení, být součástí, videt a prožít hluboké souvislosti, které byly vyjeveny skrze Kalyani v procesu tvorby Přítomnosti v rámci supervizního semináře. Jeden z prožitků, který jsem si z tohoto dění odnesla, je vědomí hodnoty každého člověka v běžném životě a hodnoty vzájemného kontaktu. Děkuji. 

Alexandra Sofi Hlavnová, 24.11. 2014


 Sdílení

Za poslední rok se toho změnilo tolik…TOLIK! V posledních dnech jsem byla hluboce proměňována Živou Přítomností Kalyani P. Mašková. Děkuji Kalyani za učení, vedení, provázení, za Pravdu a Skutečnost. Byl to rok 2006 kdy jsem přišla poprvé na Světlo Ženy…teď po 8mi letech se otáčím a žasnu nad tím, čím vším jsem byla pronesena.
Kuji :-*

Darja, 15.11. 2014


Sdílení

Vím, že bez nejen celé cesty ale tolik silného Tvého vedení a transformace…vedení celého Universa….a mého slyšení….bych tady nejen možná nebyla, ale nebyla bych tady tolik vědomě, jasně, s knihou Milarepa a s vědomím celé linie – Universa za sebou….V SOBĚ.

Darja, 14.11.2014


 Meditace

Jsem v jemnosti buzena sama sebou.Najednou se poznávám,vidím, cítím,setkávám se,spočívám ve své náruči rozhodnutá na to už nezapomenout.
Díky Kalyani

Jana, 13.11. 2014


Sdílení

Kalyani, v pondělí ráno cestou do práce jsem si uvědomila velkou vděčnost za to že jsem mohla být a můžu být učena Tebou, za setkávání s Tebou. Učitelem-Mistrem, který je plně v proudu univerza. Cítím velké požehnání, že se můžu učit od toho pro mne nejpovolanějšího. za tu svobodu, která skrz ten proud tebe plyne….děkuji za cestu a za ten proud, který je za tebou… děkuji za obrovskou inspiraci, kterou jsi.
a díky tomu díky Tobě děkuji i Sobě za svoji cestu, že si dovoluji ji jít. Děkuji všem i dalším učitelům (nejen ve fyzickém těle), co mne učili a vedli a vedou.

Zdena, 12.11.2014


Sdílení

Milá Kalyani,
jsem absolventkou druhého výcviku a i když konstelace pravidelně nevedu, teď v sobotu jsem provázela konstelací mou kamarádku. Sešly jsme se tam “náhodou” jenom samé ženy, všechny pro ni, abychom jí umožnily konstelaci, a nakonec to bylo moc dobře, že jenom ženy, protože téma bylo ryze ženské – o tom dovolit si vnímat a cítit a přijímat podporu žen z rodu. To vše, co se tam odehrálo, celé považuju za zázrak…ke konci konstelace jsem dojetím brečela i já, jak to bylo silné, krásné, uzdravující…
Děkuji za vše, co jsem se na výcviku naučila. Velice mi pomohla důvěra v to, že se mi v pravý čas ukáže, co a jak je potřeba, takže jsem se nebála nejen těch chvílí, kdy jsem nevěděla, co dál, ani toho, když zrovna tato konstelace neměla úplně standardní průběh – ona prostě od začátku “chtěla” být jinak :-)
Děkuju Kalyani.

Pavla Klepková Vodová, 11.11.2014


Sdílení

Drahá Kalyani, posílám zpětnou vlnku – PODĚKOVÁNÍ TOBĚ v souvislosti s tím, co proběhlo na obřadu přijetí Živého Jména na našem ženském Společenství Lunovrat. Během konstelace se ukázalo, že jsem vůbec nebyla v těle a vlastně už ze ¾ na odchodu ze Země. Bylo to pro mě na nějaké rovině šokující, a zároveň na určité rovině jsem to dobře věděla. Od té doby si dávám pozornost k tomu, abych si nehrála na blbku a nepředstírala v různých situacích, že nevím, o co jde, jen abych nemusela přijmout zodpovědnost za svůj život plně. DĚKUJU TI, že jsem to mohla díky konstelacím a výcviku uvidět. Zachránilo mi to život. 
Následující 2 dny jsem byla úplně rozložená – moje tělo celé bolelo, potřebovala jsem hodně ležet a spát, hodně pít a fyzicky jsem cítila, jak se celá přeskládávám. Znovu jsem si opakovala slova z výcviku – já jsem hospodářem svojí energie, já tvořím svoje tělo, já se rozhoduju, já tvořím svůj život. 
V pátek jsem provázela svou první taneční dílnou Spontánního tance. Bylo to možné i díky tomu, co proběhlo během obřadu. 
Ze Srdce Děkuji.

Renata Zdislava, 11.11. 2014


 Meditace

Před chvílí jsem opustila ordinaci zubařky, mrtvý zub mi zpevňovala titanovými šrouby, obestavěla nějakou hmotou, časem na něj přijde korunka…….můj první mrtvý zub……kousek těla necítím…..

a zároveň, jak jsem dýchala tělem, prozařovala….tak jsem najednou pocítila, jak jsem s tímto tělem dlouho, jak blízký vztah spolu máme, jak intimní……tak blízký a intimní, jemný, jako když se člověk zamiluje……tečou mi slzy, protože zároveň cítím, jak každý nevědomý dotek na těle, každé slovo, cokoli co k němu přichází a přicházelo neohleduplně je jako když vám někdo vleze do ložnice uprostřed milování….já jsem vůbec netušila, jak moc jemné a citlivé tělo mám a vždycky jsem měla, jak moc jsem ho za ty roky tady na Zemi v lidském světě znecitlivěla. abych to tady vůbec dala, kolik leknutí, stažení, zavření, se už za ty roky stalo…….od mala……sakra…..tolik bolesti teď odchází…..díky Bohu…..

Děkuji celé Cestě, děkuji Kalyani………kolika kroky směrem k tělu jsi mne za ty roky provedla, kolik požehnání jsem přijala, kolik léčení, kolik Lásky, odpuštění, uvolnění, rozšíření…….živé meditace, 3 měsíce s Tebou na Hvaru v každodenní blízkosti stálého Proudu Pravdy, kterým JSI……to je dar k nezaplacení!!!……..a díky tomu všemu teď mohu prožívat právě tento intimní vztah se svým tělem…..MILUJI SVOJE TĚLO TAK MOC!!! to se ani nedá slovy vyjádřit……

DĚKUJI!!!
Ida Keltnerová, 10.11. 2014


 Sdílení

Roky a roky “nevyléčitelný” ekzém byl po účastech na meditacích a jedné individuální terapii úplně zmizen. Prostě není. Díky Kalyani jsem mohla uvidět přičinu a začít s ní pracovat. Začít pracovat a jemně proměňovat to, PROČ se ekzem stále rozšiřoval a objevoval. Uvidět na to, CO to vůbec ekzém je……CO MI UKAZUJE a JAKOU zprávu přináší….
Děkuji za všechny kroky, léčení a požehnání! Děkuji za Pravdu..

Darja, 6.11. 2014


 Satsang

Po dlouhé době nejsem na “akci” Kalyani fyzicky, dnes satsang v Brně a já s mým tělem v Praze….děkuji, že díky tomu mohu svědčit, že……tak moc vás všechny v Brně cítím, cítím vlnu šířící se z Brna i ku Praze a dál……kapka a šířící se vlny a vlnky…..Kalyani, děkuji, že záříš a že se šíříš, že světelná vlna jede……děkuji všem, kteří se sešli a ve Spolu-Bytí, společném záměru je konáno…..je pro mě ohromující zažít ten dosah satsangu!!!

Ida Keltnerová, 4.11.2014


 Satsang

Cítím v sobě krásné dokončení jednoho poznání po dnešním Satsangu. Vidět tam děti ve mně pokaždé postupně maže a transformuje nějaký zápis vidění mámy s dítětem jako nekontrolovatelnou a rušivou dvojici. Děkuji Kalyáni za učení a vytvoření prostoru pro děti zároveň s vámi všemi, že tam prostě děti patří (žádné oddělování až vyrostou :). Vidím radostně uvolněné děti v jejich všech projevech a zároveň rodiče s jejich hranicemi. Jedno-duše můžu zřít tak děti celé a snimi mámy nebo táty v plynutí všemi situacemi co skrze děti přichází naprosto nerušen naopak obohacen..

Děkuji všem rodičům, že slyší Kalyáni a chodí spolu s dětmi, mě to obrovsky proměňuje a nově přenastavuje..

David, 4.11. 2014


 Meditace

Svatováclavské meditace s Kalyani…..děti nebyly navíc, děti byly součástí, nasloucháno bylo jejich moudrým hlasům, zřena byla jejich velikost, nevinnost a přitom v jasném řádu toho, kdo je dospělý, kdo je rodič a kdo je dítě a co to všechno znamená pro Život tady na Zemi…..bylo to tak celé a plné, že se mi pak po těch hlasech, zvucích a pohybu Univerza projevovaného přes dětská těla doma stýskalo….děkuji Kalyani, děkuji všem odvážným rodičům i dětem

Ida Keltnerová, 4.11. 2014


 Meditace

Co všechno je třeba nechat zemřít, aby člověk ožil…Děkuji Ti, Kalyani, za ŽIVÉ SRDCE PŘÍTOMNOSTI, za VĚDOMÝ DECH UNIVERSA…Díky za Tvé SLOVO, do středu mířený šíp…iluze padají jak domeček z karet…jsem součástí pozemského šejkru a dotýkám se VĚČNOSTI…a ozvěna zní to své  KDO SE DOTÝKÁ?… 
To je fakt mazec, Ty nedáš pokoj ani TEĎ…TEĎ…TEĎ…

Eva Sarah, 3.11. 2014


 Sdílení

DĚKUJI KALYANI .. už od roku 2006, kdy jsem se začala od Tebe učit a šla cestou srdce..a pořád jdu.. pořád čerpám..je to neustále nové a skutečné.. tolik jsem toho odsekala- to co skutečně nepotřebuju a tolik jsem toho získala…tolik darů ke mně přišlo a stále chodí… uvědomila jsem si svou vnitřní sílu a důstojnost sebe jako bytosti i ženy… a děkuji za meditace- jsou pro mě také velkým darem – žádné nudné sezení  a meditování, ale meditace v pohybu, radosti a živosti – to co se dá využívat i v běžném životě a TO JE VELKÉ POŽEHNÁNÍ .. Velká vděčnost mnou proudí.. KALYANI DĚKUJI..

Monika Jonika Kudelová, 27.10. 2014


Meditace
Děkuji za meditaci předanou v Plzni, začínám slyšet jinak..zatím jen sebe. Odchází bolest. Krása.
děkuji, že JSI.
Šárka, 26.10.2014

Sdílení

Milá Kalyani, 
děkuji Ti za ŽIVOT, děkuji za léčení, které skrze Tebe přichází. Moje kosti se ještě v létě velmi rychle rozpadaly, a když jsem o tom na Hvaru na satsangu promluvila – přišlo od Tebe velké léčení, které pokračuje. Cítím velikou vděčnost, protože rozpadání se zastavilo a svou kostru cítím, jak jsem ji nikdy necítila – živou. 
Děkuji,  ve vděčnosti Jarmila Horová

Jarmila Horová, 19.10. 2014


Sdílení

Kruh růstu znají všichni, kteří jezdí na semináře a meditace s Kalyani. Miluju tento kruh a vidím v něm ohromnou sílu, která dovede nás dovede měnit. A tak ho všude, kde mohu, ukazuji a mluvím o něm. Stavíme je pravidelně ve škole, kde pracuji a tak vidím jaké změny přináší. Veřejně jsem o něm  naposledy hovořila začátkem října na konferenci, kterou pořádá každoročně Moravskoslezský kraj  k prevenci rizikového chování. A při přípravě jsem si uvědomila, že většinu toho, co znám a takto veřejně mohu prezentovat, je od Tebe Kalyani. Děkuji Ti, že mě učíš a že to můžu šířit dále. 
V úctě a vděčnosti Jarmila Horová

Jarmila Horová, 19.10. 2014


Sdílení

Když chci napsat sdílení k tomu, co jsem pochytila v Přítomnosti Kalyani, slova zmizí. Přijdou slzy dojetí, nebo Ticho. Proto jen pár slov – Jsem si jistá, že bez vedení Existence přes Kalyani, bych nebyla tam kde jsem. Vnímám trvalou proměnu tolika bloků, které mě provázely životem… Vnímám, že k tomu všemu je třeba mého ANO, ale bez Kalyani a její neskonalé úcty, věrnosti a odvahy by se proměny neděli takto rychle a nevím zda by se vůbec děly. Také už VÍM (dříve jsem si to jen myslela), že je požehnání pro celou Zemi, když zde žije v těle taková bytost, jako je Ona. Neumím dostatečně poděkovat slovy za to všechno co pro je pro nás konáno a co pro to Kalyani svým životem podstupuje. 
Děkuji -*{*}*-

Zuzka, 18.10. 2014


 Sdílení

Ahoj Kalyani.
Děje se pro mne v těchto dnech mnoho věcí. Tak se stalo i dnes. Ráda bych Ti dnes-teď-pod vlivem probíhajících událostí poděkovala. Nechci to odkládat. Nevím, co se stane zítra. Vidím, vnímám- děkuji za to, že díky “Tvé” práci, seminářům, TMR,Reiky,……. dnes mohu v tom, co se mi v životě děje, opravdu být vědomě. Tak, jak jsi o tom mluvila. Má to nevyčíslitelnou hodnotu. Ano, nevyčíslitelnou. Děkuji, děkuji, děkuji……..Děkuji za Tvé propojení s Universem, děkuji za vedení. Děkuji Ti za sebe, svoji rodinu, rod……
Přeji Ti štěstí i zdraví.

Jana H, 18.10. 2014


Meditace

Kalyani, děkuji za Svatováclavské meditace, které byly zase jiné pro mne, velmi hluboké, ale hravé. Díky za možnost pravdy, ukazování pravdy a za možnost učit se projevovat pravdu i slovně. Toto setkání mi moc pomohlo v uvědomování si pravdy a že ji můžu i projevit. Učím se to a učím se, že nemusí  se mnou všichni souhlasit………
Děkuji za možnost být na vlně meditací, a setkat se s lidmi kteří jsou na stejné vlně. Moc se mi líbilo, že byly s náma i děti, které se pohybovaly svobodně a jemně v prostoru. Děkuji ženám Idě, Markétě, které Ti asistovaly při meditačním setkání. Děkuji Leny za možnost vhledu a také všem kdo se účastnili Meditací. Cítím  odvahu se i projevovat a hloubku, uvědomuji si sebe samu a také více  uvědomuji intuici……
Děkuji

S úctou Zdena
Zdena Fraňková, 17.10. 2014


Sdílení

Vidět kolem sebe radost a šířit jidál!

Tygr, 17.10. 2014 


Sdílení

KALYANI mě v tomto životě již několik let provází mě na mé CESTĚ, učí BYTÍ, spočívání v SRDCI, zření, procházení po úrovních, pročišťuje mysl od iluzí, probouzí, otevírá Přítomnosti, povznáší, objímá láskou, učí řádu, rozvíjí moudrost, dodává odvahu být sama sebou a odvahu k projevu, učí směřovat pozornost, učí zodpovědnosti, hodnotám, bourá staré vzorce, rozpouští uzlíky a nevědomé hry do Jasnosti. Její živé slovo mě naplňuje, vede k Sobě, rozhýbává do Svobody, narovnává do Pravdy. DĚKUJI za celé několikaleté provázení transformací mě a všechno učení, zasvěcení, vedení, zásahy z Mistrovské úrovně a obracení k Sobě. Kéž moje vděčnost může aspoň z části vyrovnat ty dary.

Markéta Černocká, 14.10. 2014


 Sdílení

CO mi dala účast na semináři Srdce dělohy a svoboda penisu?
Důvěru i ve své tělo, v to, že detoxikace může probíhat hravě. Pro mne bylo moc fajn, být sama se sebou a dovolit si to. Kalyani nás úžasně vedla vidět v nás i okolo nás to co je a bylo pro nás důležité. Ono jen setkání s Kalyani dává a dávalo mi hodně, klid rozhodnost a spojení se sebou. Tím že nám pomáhala na semináři se dostat víc k sobě a dávala i praktické rady mi velmi pomohla. Děkuji Ti Kalyani za jemné a přitom hluboké  a pravdivé vedení k nám samotným.
Díky tomuto semináři se ještě více dokážu spojovat se svojí dělohou více ji cítím. Kdy se v noci probouzím s pocitem strachu a stresu jsem vedena k tomu se spopjit se svojí dělohou a labyrintem v sobě a najednou pocituji klid.……

Zdena Fraňková, 10.10. 2014


Sdílení

Kalyani mi ukázala, že zázraky existuj a jak je modlitba silná, když vyléčila ucho naší dcery. Dcera měla zánět
středního ucha, již po třetí během 1 měsíce (2x píchnuto) měla prosáklý bubínek s výstupkem, vysoké horečky a přes
Kalyani šlo k jejímu oušku léčení a druhého dne při kontrole kdy měla jít opět na propíchnutí bubínku- nebyl v uchu
ani zánět ani výstupek ani horečka.

Dagmar Š., 10.10. 2014


Sdílení

Chtěla jsem se rozejít se svým partnerem, kterého jsem znala krátce,(pořád mi něco vadilo, nesedělo, bylo to
divné) ale ještě před tím jsem jela za Kalyani na regresi- tam mi otevřela srdce a já začala mít ráda sama sebe a
od toho dne jsem i pocítila obrovskou lásku a úctu ke svému partnerovi a za pár měsíců byla svatba a pak k nám
přišli 3 krásné duše v podobě našich dcer a tu lásku a úctu cítím dodnes ke mě i ke svému partnerovi. Kalyani
děkuji Ti.

Dagmar Š., 10.10. 2014


Sdílení

Měla jsem s manželem již 2 dcery (s odstupem 2 let) a zjistila jsem, že jsem opět těhotná. Měla jsem panický
strach a hrůzu ve mě, která pramenila ze strachu o můj život, který jsem prožila při druhém porodu a ještě dále z
minulosti. Kalyani mi pomohla velmi intenzivně během několika měsíců změnit stav a nastavení, kdy bych při dalším
porodu odešla z tohoto života a nechala zde 3děti.Velmi mi v této situaci pomohla také podpora žen ze školy Tance
mystické růže, kterou Kalyani založila a kterou nás provedla. Děkuji jí, sobě a Univerzu za Život.

Dagmar Š., 10.10. 2014


Meditace

Při SvatoVáclavských meditacích ke mně přišlo silné uvědomění a jasnost, že v tomto životě mám cítit a uvědomovat
si spojení s Universem, že je zde něco Vyššího. Často jsou ve mně pochyby, chtěla bych mít vše pod kontrolou
(partner, děti, nemoci, pocity….) a je mi to ukazováno na mnoho rovinách, že je to špatně. Pokud si, ale uvědomuji,
že zde je Vyšší vůle pro to co se děje, a že já neovlivním co se mi děje, ale mým úkolem je to přijmout, najednou
se cítím uvolněná a bez pocitu boje a beznaděje. Děkuji za to.

Dáďa, 10.10.2014


Sdílení

Při nedávném setkání na Boží skále v Jílovém s Kalyani a lidmi, kteří byli na semináři na Hvaru jsem pocítila při
společné modlitbě silné spojení se Zemí. Brněla mi chodidla a najednou mnou zněla píseň „Ať mír dál zůstává s
touto krajinou. Zloba, závist, zášť, strach a svár, ty ať pominou,ať už pominou. “- Ozval se ve mně obrovský strach
z války, z bojů a uvědomila jsem si jak moc si přeji MÍR! Jak ve světě, zde v Čechách a také sama v sobě!

Dáďa, 10.10.2014


Meditace

Při SvatoVáclavských meditacích jsem se cítila jeden den hrozně, zuřivě, naštvaně a podrážděně na všechny kolem mě,
kdybych mohla a nestyděla bych se křičela bych to ze sebe. Řekla jsem o tom pocitu před ostatními a Kalyani
ucítila-uviděla, že to souvisí s manželem, který se také meditací účastnil s jeho komunikací s dětmi, která
proudila vždy ze srdce, ačkoli často bylo potřeba z břicha, aby ho děti vnímali a uslyšeli. Díky Kalyani a rituálu,
který proběhl, manžel byl schopný k dceři promluvit z břicha a já ucítila obrovskou úlevu a uvolnění napětí, které
trvá…. Moc děkuji

Dáďa, 10.10.2014


Sdílení

Kalyani jak jí vidím já(a to jistě nevidím vše) – je žena, duchovní bytost, učitelka, inovátorka, která otvírá
lidem nejen oči, ale především srdce, umí uzdravovat a skrze ní přichází požehnání v různých podobách. Ve své
silné sexuální energii, kterou vyzařuje je také křehkou a jemnou bytostí, která září v bolesti stejně jako v
radosti. Jejím prostřednictvím je konáno mnoho pro jednotlivé lidi, náš národ i Zemi. Děkuji.

Dagmar Š., 10.10. 2014


Sdílení
Ahoj,milá Kalyani,
ze srdce zdravím Tebe
a posílám Ti tento verš
jenž přišel ke mě z nebe.
Hvar 2014. (psáno na Hvaru.)
Kde požehnání
snoubylo se s otevřenou duší,
tam něha srdce prostoupila
jenž něhou jemě buší.
Jaroslav, 5.10. 2014

Meditace

Středa 1.10.2014. Obědvám na lavičce v šatně výrobního podniku. Uklízečka pode mnou vytírá Savem tak, že mne pálí
sliznice. Prosím, ať jako její předchůdkyně, nám nechá polední pauzu na oběd. Vedení podniku nás na pauzu vykázalo sem.
O hodinu později se na dílně stavuje muž z vedení firmy, aby mi sdělil, že na základě informací od uklízečky už dovolují
brigádníkům jíst v jídelně s kmenovými zaměstnanci firmy. Při odchodu ze směny potkávám uklízečku. Zastavím se a nahlas jí
děkuji za to, že si šla stěžovat. Děkuji, že nyní můžeme i díky její stížnosti jíst společně s ostatními u stolu.
Vnímám její naštvání a zmatek zároveň…. Děkuji za tuhle novou zkušenost :)

Jana, 4.10. 2014


Meditace

Cestou ze Svatováclavských meditací mi volal kamarád Adam z Prahy. Sdílel, že se v pátek navečer chystal k
odjezdu a dostal parádní průjem.Když se sám sebe ptal, co špatného snědl, bylo řečeno:”Jana je s Kalyani na
Doubravce a otevřelos e téma, které 
se tě týká….”. Děkuji za jemnost a rychlost sestupu proměny do
těla. Děkuji, že mohu být svědkem zázraků…Děkuji

Jana, 4.10. 2014


Sdílení

ZNOVUZROZENÍ

Děkuji za to, že jsem zbavena viny
břemen předků i tíhy světa.

Děkuji za to, že cítím své tělo,
děkuji, že proudí jako řeka.

Děkuji za uzdravení z útrap těla,
vysvobození, které jsem tak dlouho chtěla.

Minulosti děkuji, spolu jsme to zvládly,
teď děkuji za to, že jsem teď a tady.

Děkuji za radost, kterou cítím v těle, 
děkuji za to, že jsem tady a teď 
konečně cele.

Teď cítím se úplně nově, 
hravě, radostně a zvídavě.
Znovu pozoruji, kdo jsem, úplně jinak.

Děkuji Ti, Kalyani.
Bez Tebe by má proměna 
NEBYLA MOŽNÁ.
MOHU být, protože Ty jsi.

Šárka, 2.10. 2014


Sdílení

Kalyani neléčí a nepřivádí nás k sobě samým tím, že by něco „dělala“. Děje se to prostě tím, že Kalyani JE.
Léčí Svojí přítomností. Kalyani je proudící změnou – vlnou života v pravdě a zdraví. Mistr živé energie.
Bez dogmat a tabu. Sexualitu přijímá jako přirozenou součást existence. To, co jasně vnímá jako potřebné k
uzdravení u jednotlivce, léčí na kolektivní úrovni vědomí. Na národní, světové, galaktické. Uvědomujete si,
CO všechno Kalyani léčí? V Její Přítomnosti se proměny dějí tak rychle, jak jen je dokážete sledovat. Čas je
naprosto relativní pojem. Kalyani je láskou a úctou ke všemu stvořenému. Bez ohledu na velikost těl, v nichž
jsou živé duše přítomné. Její přítomnost zde je požehnáním nejen pro český národ, ale pro celý svět.
Kalyani je tančící přítomností života v pravdě. Tím, co v sobě tolik touží objevit každý z nás. V její přítomnosti
tryskají zázraky. Bdělé vědomí podmínkou.
Děkuji, že Kalyani JE.

Šárka 2.10. 2014


Sdílení

Dobrý večer Kalyani, děkuji! Byla jsem na Tantra festivalu a kde jste měla rituál zření. Dnes již vím, proč jsem se impulzivně
rozhodla na něj jít.I díky vám dnes vnímám a vidím neviditelné a mohu pomáhat nejen sobě. Toto je má vlnka ode mne pro vás.
Dokonce 
jsem se našla i na vaší uvodní fotce-sice tam nemám hlavu, ale to nebylo potřeba-zrovna ve chvíli kdy jsem si nebyla
jistá, zda jste 
to byla na festivalu opravdu vy. Mějte se krásně a kdyby jste ode mne chtěla přijmout jako poděkování masáž,
budu moc ráda..

Alena, 23.9. 2014


Super-Vize s Kalyani 20.-21.9. 2014

Ke konstelacím:
Zažil jsem Multikonstelaci – ač jsem nebyl ani v roli klienta, ani zástupce, …srovnala mi témata v rovině partnerské, národní,
planetární i náboženské… jako když jemným otáčením zámku trezoru zaskočí všechny západky na svá místa a on se pak sám otevře.
Říká se, že Bůh stvořil svět za 7 dní. Tahle konstelace mi během 70 minut ze světa chaosu stvořila
příjemné místo k žití, kde se cítím Doma. Jak to vnější, tak uvnitř, sám v sobě. Děkuji, …DĚKUJI…
Prakticky, co si odnáším? Reálná proměna, motivace?
Naprostá jasnost, teď už nejen cítěná, ale i živě žitá v reálném životě, že v krizi je na mně, jestli:
1) Zavřu cítění aby nic nemohlo bolet, stáhnu se k netu, bezduchým filmům, …
2) Otevřu cítění ještě víc, až ke spojení s vyšším smyslem.
Volbou 1 tvořím války, volbou 2 tvořím štěstí na Zemi.

Petr, 22.9. 2014


Sdílení

DĚKUJI

Lenka, 18.9. 2014


Sdílení

Přeji vše dobré.
S láskou

Miloš 18.9. 2014


Sdílení

Moc se mi stránky líbí. :-) Přeji moc štěstí a podpory na nové cestě…

6.8. 2014


 Vodnářský satsang 14.5. 2014

Včera jsem byla svědkem zázraků… O některé se podělím z roviny mého vnímání.
Plná místnost – kruh dospělých lidí na židlích a ve středu hodně dalších lidí na matracích spolu s cca 10 dětmi od 0 do 7 let.
Jsem na Satsangu s Kalyani P. Mašková. Vnímám přirozené plynutí, spolubytí, tlukot srdce, hmatatelnou bezpodmínečnou lásku,
absolutní přijetí všech, děti ve své živosti a přirozenosti projevu. Zázrak už byl pro mne byl tohle takto zřít. Zcela se mi tím obrazem
vytříbila rozlišovací schopnost a slyšení odkud je mluveno – pochopila jsem, proč jsem v pondělí byla dovedena na přednášku do
Brány k dětem (!) odkud mě s dítětem vykázali vedle, neb lektora rušilo (podotýkám, že jsem se předem ptala, jestli s dítětem mohu
přijít a pouze jsem seděla na židli a dcerka si u mých nohou radostně broukala a klepala dřívkem o podlahu). Na satsangu s Kalyani jsou
děti nejen plně přijímány a viděny, ale jejich projev je i vysvětlován v kontextu dění celé skupiny, a poté, co uvidíme jako skupina jejich
poselství, tak další zázrak – jejich projev se ihned změní… jako mávnutím zázračného proutku napříkad přestanou plakat. A dnes si
uvědomuji další zázrak: něco ve mně se tolik uzdravilo, že když má dcera pláče (skřípla si prstík v šuplíku), já při tom cítím tlukot svého
srdce, proudím a ona přestává – do Satsangu jsem reagovala na pláč jakéhokoliv dítěte stažení, zmatkem, úzkostí. Dnes si také nově
uvědomuji, jak ráda jsem tady na Zemi, dnes to opravdu CÍTÍM a PROŽÍVÁM, pro mne další zázrak, do Satsangu jsem se k tomu bý
ráda na Zemi spíš motivovala či věděla jsem, že někde uvnitř jsem ráda, ale necítila jsem to, neprožívala. Děkuji.

Leny, 15.5. 2014