pirko_bile

POVZNESENÍ I SNESENÍ
BYTÍ “BEZ HLEDÁNÍ PROBLÉMU”

Chorvatsko, ostrov Hvar
11. až 19.srpna 2014 (první termín)
21. až 29.srpna 2014 (druhý termín)

Pracovní rozdělení nás dvou ** Kalyani P. Maškové a Pavla Veselého **  má vliv na  srpnový seminář na Hvaru  „Moře, meditace, konstelace“. Tento seminář v jeho původním obsahu rušíme a tímto se s ním v jeho původní podobě loučíme.
Ve velké úctě ke všemu, co jsme v něm prožili a ke všem, kdo jste přijížděli.
Děkujeme

Seminář letos v srpnu na Hvaru povede pouze  Kalyani. 
Obsahem budou Vědomé živé meditace, vědomá komunikace a zření.
Rituální konstelace, bude-li ukázáno.

Hlavní náplň je obsažena v názvu:  POVZNESENÍ i SNESENÍ  – BYTÍ “BEZ hledání PROBLÉMÚ” 

Kalyani_59
V tomto roce se bourají všechny staré koncepty o tom, co je správné, co je špatné, co je dokonalé, co ne. Co je vlastně Cesta,
Kdo jsme my. Prostor, který spolu vytvoříme, podpoří tento proces. V Otevřenosti i Důvěře. Přirozenosti. Zvědomíme HODNOTU sebe a toho, kým jsme.

LekarnaCz lekarnacz.com


Budeme se pohybovat v neustálé bdělosti kolem her lidské mysli. Hlasů, které nás často podvědomě řídí, které chtějí vyvolat “problém” abychom se nenudili.
Bude prostor nechat se sebou  “přenastavit”. Hravou formou budeme zvědomovat cestu “kvantování” (výraz od Leny Lvovské). Vědomé přecházení z Vědomí částic do vědomí vlny.

Kalyani:
Od června 2013  jsem byla neustále vedena do situací, které mi ukazovaly ty nejjemnější hry iluzí lidské mysli. Bylo mi dost razantně ukazováno,
kde se mám v tomto čase pustit, abych mohla plně “bez iluzí problémů” Být. Téměř po roce nazírání a vedení si dovoluji otevřít Poznáni dalším Bytostem.
Ve velkém respektu ke všem úrovním Tvoření, nyní nově nazírám na Vliv mého působení v Přítomnosti. Proto neplánuji pevný program.
“Jen” sama sebe nabízím k prožití vzájemnosti a možnost vytvoření prostoru. Zvědomění hodnoty tohoto kroku.

Organizační informace:
organizaci nyní přebírá Kalyani a Ida Keltnerová, kontakt na Idu je: idakeltnerová@seznam.cz
Ubytování: ve vesničce, která si dosud zachovala svůj původní ráz. Ubytování je většinou prosté, kuchyňky a sociální zařízení je v přístavbě domu.
Doprava vlastní – pomůžeme propojit účastníky pro společnou cestu auty, případně autobusem, vlakem, letadlem (vše až do Splitu, odkud jede trajekt na ostrov).
Strava vlastní – kuchyňka, lednice. Možnost nákupů a restaurací je v blízkém městečku.
Cena semináře 4 000,-Kč Cena ubytování 14 Eur/den. Jde o sníženou cenu pro naši skupinu.

Akce již proběhla – Zpětné vlnky zde

pirko_bile