Home » 22.3.2020

JAK ZMĚNIT ŽIVOT?

Jak spolu souvisí Brána Zdraví s návrhy Joe Dispenzy?

Buďte ve spojení a připojte se k Youtube kanálu s “uzdravujícími vibracemi” ZDE a k newsletteru ZDE.

Brána Léčení – Corona

5.3.2020

Brána Léčení – Corona + na závěr slova textu Chvalozpěv početí, soucitu

23.3.2020

Brána Léčení – Corona 2. – Prohloubení

14.3.2020

Brána Zdraví – Zněné Slovo – Chvalozpěv početí, soucitu

24.3.2020

Meditace – Corona – Brána Zdraví

Meditace slouží ke spojení Tam, kde pramení Zdraví… však do slov se to nevejde… a pak zpět do těla = prohloubení bodu 4.

18.3.2020

Meditace – Corona – Brána Zdraví – Dech Kosmického Prostoru

23.3.2020

Dr. Joe Dispenza – 5 kroků jak změnit život

Přeložila: Ida Sára Keltnerová, www.idasara.cz

Ahoj všem,
tady je Dr. Joe Dispenza.

Chtěl bych věnovat chvíli tomu, abych Vás naučil základní nástroje, abyste začali měnit svůj život. Když investujete do sebe, investujete do své budoucnosti.


1) Odpojte se od Vašeho světa

Číslo jedna. Věnujte čas tomu, abyste se ve svých zaneprázdněných životech odpojili od Vašeho světa. Vypněte telefon, vypněte televizi, vypněte počítač. Posaďte si své tělo na pár minut, zavřete oči. To byl bod jedna.


2) Dýchejte a vystřeďte se

Číslo dva. Nadechněte se a vystřeďte se. Když zaměřujete svou pozornost do přítomného okamžiku, máte více energie, s kterou můžete tvořit. Jestliže se Vaše mysl zajímá o předvídatelnou budoucnost nebo o známou minulost, to je normální, jen si to uvědomte a pokračujte dál v usazování se do přítomného okamžiku. Když jste v přítomném okamžiku, jste nejvíc tvořiví.


3) Vytvořte si své budoucí já  

Číslo tři. Zeptejte se sebe: „Můžu být definován vizí budoucnosti místo vzpomínkami (pamětí) z minulosti? Co ve svém životě chci?“ A dejte si čas odpovědět na tuto otázku. Jak začnete kontemplovat a přemýšlet o odpovědi na tu otázku, tak měníte svůj mozek. Když zapisujete (vypalujete) do mozku nové sekvence, schémata, kombinace, tak to je počáteční krok ke změně Vaší mysli.
Dále. Rozhodněte se o emocích, které cítíte, když začínáte tvořit tuto budoucnost a učte své tělo emocionálně, jak ta budoucnost bude cítit (jak cítíte tu budoucnost), a nevstávejte, dokud nezačnete cítit ty emoce


4) Nacvičujte (opakujte si) své nové já

Další krok, krok číslo čtyři. Opakujte si ve své mysli, kým budete, až otevřete oči. Věci, které musíte udělat, volby, které musíte učinit, kroky, které musíte udělat, opakujte si to znovu a znovu.


5) Nechte odejít své minulé já

Číslo pět. Nemůžete jít do budoucnosti, pokud se budete držet biologie své minulosti. Rozhodněte se, jaké myšlenky si nemůžete vzít do své budoucnosti, napište si je. Myšlenky jako nemůžu, je to moc těžké, nikdy se nezměním, začnu zítra, co je se mnou v nepořádku, je to chyba někoho jiného. Rozhodněte se, jaké chování, jednání, jaké nevědomé zvyky musíte změnit, jak mluvíte, stěžujete si, obviňujete, hledáte si výmluvy, litujete sebe sama? Prostě se staňte velmi vědomí si těchto druhů chování, v kterých nikdy nebudete vědomě pokračovat.
A nakonec, musíte se rozhodnout, které emoce už nepatří do Vaší budoucnosti. To znamená, jestliže chcete být bohatí, tak si nemůžete vzít nedostatek, jestliže chcete být zdraví, nemůžete si vzít nejistotu nebo strach, musíte začít nastavovat své tělo ve Vaší mysli.

Když toto budete dělat každý den, Vaše osobnost bude tvořit Vaši osobní realitu, a Vaše osobnost je tvořena tím, jak myslíte, jak jednáte a jak cítíte. Změňte jakoukoli z těch věcí a změníte svůj život. A začněte měřit (sledovat) vliv (výsledky), které jste způsobili (zapříčinili).


Zkuste to.

Buďte ve spojení a připojte se k Youtube kanálu s “uzdravujícími vibracemi” ZDE a k newsletteru ZDE.